Aktualności

#Razemdlaszpitali – pomoc spółek Grupy VINCI  
 

W obliczu  rozpaczliwych apeli personelu i placówek medycznych o pomoc w walce z wirusem COVID-19, nie mogliśmy pozostać  obojętni.

Postanowiliśmy połączyć siły i wesprzeć najbardziej potrzebujące jednostki medyczne, finansując zakup newralgicznych środków ochrony indywidualnej. 

Pomoc dotarła do 21 placówek medycznych w 16 miastach Polski, m.in. Warszawie, Krakowie, Szczecinie, Łodzi, Toruniu, Gdańsku czy Katowicach. Wśród nich są szpitale, centra medyczne oraz domy pomocy społecznej znajdujące się w niezwykle ciężkiej sytuacji.

Za kwotę ponad 250 tys. PLN wspólnie zakupiliśmy:

  • 30.000 szt. maseczek chirurgicznych,
  • 3 000 litrów płynu do dezynfekcji,
  • 1630 szt. przyłbic ochronnych oraz
  • 570 paczek rękawic ochronnych.

Inicjatywa ATEM-Polska, Axians Networks Poland, Eurovia Polska, Freyssinet Polska, Menard Polska, Soletanche Polska, VINCI Immobilier Polska oraz Warbud SA, to konkretna odpowiedź na zapotrzebowanie zgłaszane przez specjalistyczne szpitale i jednostki medyczne w całym kraju.

 

W dniach 24-27.09.2019 wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO, które odbyły się w Amber Expo w Gdańsku. Kolejny raz wspieraliśmy rozwój rynku kolejowego oferując nowoczesne rozwiązania ICT dla kolei. Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających, którzy bardzo licznie stawili się podczas każdego dnia wystawy. Szczególnie cieszyły nas wizyty naszych klientów, którzy korzystają z rozwiązań naszej firmy.

Od 18 do 21 września mieliśmy swoje stoisko na targach InnoTrans, które odbywały się w Berlinie, gdzie prezentowaliśmy swoją ofertę dla klientów i partnerów biznesowych. Nasze stoisko w czasie targów odwiedziło około 130 osób, a wśród nich wiele osób z zarządów firm z którymi współpracujemy obecnie lub tą współpracę zamierzamy nawiązać.