Dostawcy usług i operatorzy

Aplikacje i usługi cyfrowe oparte na wdrażaniu technologii 4G i światłowodowej są w ciągłym rozwoju. Cyfrowa transformacja gospodarki prowadzi do przesunięcia wartości w kierunku przepływu danych między sieciami. Chcąc utrzymać zdolność inwestowania i bronić swojej przewagi konkurencyjnej, dostawcy usług muszą nieustannie poprawiać komfort użytkowników. Mogą to osiągnąć oferując przyszłościowe, a przy tym opłacalne usługi.

Wdrażanie technologii jutra – szybko i na szeroką skalę

Wraz z szybkim wzrostem liczby punktów końcowych, rozwojem komunikacji między urządzeniami i Internetem Wszechrzeczy, cyfrowy świat odkrywa nowe, atrakcyjne możliwości rynkowe.

Jako lider w dziedzinie ICT, Axians jest zaufanym partnerem, jeśli chodzi o wspieranie dostawców usług w czerpaniu korzyści z nowych modeli biznesu i opracowywaniu powiązanych ofert, które pomogą im utrzymać przewagę nad konkurencją.

Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, infrastruktura na poziomie operatora musi być łatwo dostępna, przy wysokiej przepustowości i szerokim zasięgu geograficznym. Jako podmiot międzynarodowy, Axians umożliwia integrację sieci stacjonarnych i mobilnych oraz zarządza szybkim i masowym wdrażaniem infrastruktury cyfrowej.

Kluczowe rozwiązania i fachowa wiedza dla operatorów i dostawców Internetu (ISP)

Jak odpowiadamy na Wasze wyzwania

Podnoszenie przepustowości sieci i przyspieszenie wprowadzania nowych technologii na rynek
Axians planuje, wdraża i optymalizuje najnowsze technologie (3G, 4G, 4G+, FTTx …) szybko i na dużą skalę, w miastach i na obszarach wiejskich.

Integracja ofert w zakresie rozwiązań mobilnych i stacjonarnych
Jako ekspert w dziedzinie wszystkich technologii telekomunikacyjnych, od sieci szkieletowych po gniazda sieci FTTH, Axians dostarcza kompleksowe rozwiązania, które pomagają dostawcom usług lepiej wykorzystać integrację sieci do ograniczania kosztów.

Poprawa komfortu użytkownika przy zachowaniu niskich kosztów
Axians dostarcza usługi mobilne i sygnał radiowy do budynków i systemów transportu. Axians projektuje i wdraża sieci obsługujące ruch uliczny i oferuje lepszą dostępność.

Optymalizacja kosztów eksploatacyjnych w celu poprawy zdolności inwestycyjnej
Axians oferuje skuteczne, dobrze zarządzane usługi z nastawieniem na wyniki, a także dostosowane do indywidualnych wymogów rozwiązania logistyczne, które pozwalają skutecznie zapewniać szybką obsługę techniczną u klienta.