Sieci firmowe

Sieć firmowa zapewnia komunikację pomiędzy pracownikami, klientami oraz partnerami i jest kluczowym aktywatorem każdego procesu biznesowego. Jest czymś więcej niż jej główne części składowe, takie jak LAN, WAN, routery i przełączniki, serwery, aplikacje i pamięć masowa. Wasza sieć odgrywa decydującą rolę w pobudzaniu dynamiki i konkurencyjności Waszego biznesu.

Filar firmy

Każda firma ma własną specyfikę, jednak wszystkie potrzebują sieci, która będzie zawsze dostępna i łatwo osiągalna. Wydajność jest ważna, ale są inne, równie ważne kwestie: działalność firmy zależy od niezawodności sieci oferującej wszystkie zasoby i aplikacje, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Ponieważ mobilność staje się coraz bardziej wszechobecna, ponieważ istnieje konieczność cięcia kosztów podróży, sieć musi obsługiwać zabezpieczone, nieprzerwane i maksymalnie wydajne usługi mobilne, aby umożliwiała pracownikom pracę zdalną lub organizowanie wideokonferencji zamiast osobistych spotkań.

Duże znaczenie ma zużycie energii i ograniczenie ilości odpadów, sieci stają się coraz bardziej zintegrowane, ujednolicone i mają większy potencjał, umożliwiając dostarczanie wszelkich przekazów głosowych, danych i obrazu wideo za pośrednictwem jednej sieci szkieletowej.

Nasze rozwiązania

Sieć firmowa powinna obsługiwać wszystkie technologie przeznaczone dla biznesu oraz wdrażanie nowych, innowacyjnych procesów. Axians dostarcza solidne, sprawdzone na rynku rozwiązania i usługi na każdym etapie użytkowania Waszej sieci.

Kontrola, doradztwo, integracja, wdrażanie i utrzymanie

Axians będzie Was wspierać na każdym etapie projektu, czy to podczas wdrażania nowej sieci, czy modernizacji istniejącej struktury; od specyfikacji i analizy wymagań po utrzymanie i zarządzanie usługą.

Bezpieczeństwo jako integralny element sieci

W Axians bezpieczeństwo jest nadrzędnym czynnikiem dotyczącym całej sieci, nawet podczas wprowadzania nowych technologii, takich jak opracowana programowo sieć, która czyni Waszą sieć bardziej inteligentną, a także wirtualizacja i przetwarzanie danych w chmurze.

Sieci komunikacyjne i transmisji danych

Od LAN do WAN, od ToIP po Unified Communications, komunikatory internetowe i wideokonferencje.

Bezprzewodowa sieć i mobilność

Bez względu na to, czy chcesz zaoferować swoim gościom dostęp do sieci bezprzewodowej w hotelu lub budynku firmowym, czy też zarządzać wszystkimi mobilnymi urządzeniami firmy, Axians zmienia sieć bezprzewodową w prawdziwą siłę napędową, elastyczną i produktywniejszą.

Korzyści oferowane przez Axians

Enable mobility in a secured wayZapewnianie mobilności w bezpieczny sposób

Użytkownicy chcą i potrzebują dostępu do sieci i własnych zasobów z dowolnego miejsca oraz z dowolnego urządzenia. Przyczynia się to do zwiększenia chęci współpracy i wydajności wśród użytkowników.

A unified and cost-efficient networkZapewnianie i wspieranie innowacyjności

Wasza sieć jest podstawą Waszego Systemu Informacji. Dzięki Axians Wasza sieć staje się wydajniejsza i bardziej efektywna.

Enable and support innovationUjednolicona i efektywna kosztowo sieć

Zabezpieczona, zintegrowana i ujednolicona sieć pomaga obniżać wydatki inwestycyjne i koszty operacyjne. Zarządzane usługi świadczone przez Axians przyczyniają się do osiągnięcia właściwej równowagi między inwestycjami początkowymi a kosztami operacyjnymi.

Ready for tomorrow’s networkGotowość na sieć przyszłości

Wraz z przejściem do wirtualizacji, zintegrowanych i zdefiniowanych programowo sieci oraz centrów danych, Axians prowadzi Was w kierunku sieci przyszłości: spójnej, wielofunkcyjnej platformy skupiającej Wasze aplikacje i dane firmowe.

Was this article useful?