Kariera

Jesteśmy częścią Grupy, którą inspirują silne wartości ludzkie i etyka społeczna, kultura organizacji i duża dbałość o interesariuszy i użytkowników końcowych.

Jesteśmy firmą usługową, co oznacza, że naszym głównym zasobem są ludzie tworzący grupę specjalistów. Inwestujemy zatem stale w ludzi, aby pogłębiać ich wiedzę, specjalistyczne kompetencje               i interpersonalne umiejętności.

Kariera w ATEM – Polska

 

Aplikuj online

Koordynator Inwestycji

Wrocław

Poznań

 

Asystent Projektanta branży konstrukcyjno-budowlanej

Wrocław

Poznań

 

Koordynator Inwestycji Światłowodowych

Poznań

Wrocław

Warszawa

Zamość

 

Asystent Projektanta spec. telekomunikacyjna

Częstochowa

Katowice

Opole

Warszawa

Zamość

Poznań

Wrocław

 

Specjalista ds. Pozyskiwania Zgód

Dzierżoniów

Świdnica

Wałbrzych

Piotrowiec

Olsztyn

Skugwy

Golub

Pszczyna

Mikołów

Bieruń

Lędzin

Tychy

Pawłowice

Kamieńsk

Przedbórz

Bełchatów

Sieradz

Wieruszów

 

Dyspozytor

Opole

 

Magazynier

Katowice

 

Mamy wszystko co każdy biznes mieć powinien – wielkich klientów, wyjątkowe usługi, utalentowanych ludzi, międzynarodowe doświadczenie – a teraz Ty możesz wnieść do zespołu: umiejętności, doświadczenie i twórcze pomysły.

Chcemy być firmą, w której każdy może przyczynić się do wspólnego sukcesu. Ciężko pracujemy, aby stworzyć pracownikom możliwości rozwoju zawodowego i pozyskanie nowych kompetencji zawodowych

Jesteśmy przekonani, że możemy osiągnąć zadowalający efekt, lojalność i wydajnych pracowników dzięki ściśle określonej misji i celom strategicznym ATEM Polska. Nasze wartości, zasady i jasno określone cele przekładają się na sukces organizacji i naszych pracowników.

Nasze wartości określają naszą kulturę. ATEM Polska działa w oparciu o sześć podstawowych wartości, które tworzą jakość oferowanych usług:

  • Klient
  • Ludzie
  • Współpraca
  • Przejrzystość
  • Profesjonalizm
  • Zaufanie

Axians to jedna z pięciu marek Grupy VINCI Energies