Kariera

Jesteśmy częścią Grupy, którą inspirują silne wartości ludzkie i etyka społeczna, kultura organizacji i duża dbałość o interesariuszy i użytkowników końcowych.

Jesteśmy firmą usługową, co oznacza, że naszym głównym zasobem są ludzie tworzący grupę specjalistów. Inwestujemy zatem stale w ludzi, aby pogłębiać ich wiedzę, specjalistyczne kompetencje               i interpersonalne umiejętności.

Kariera w ATEM – Polska

Mamy wszystko co każdy biznes mieć powinien – wielkich klientów, wyjątkowe usługi, utalentowanych ludzi, międzynarodowe doświadczenie – a teraz Ty możesz wnieść do zespołu: umiejętności, doświadczenie i twórcze pomysły.

Chcemy być firmą, w której każdy może przyczynić się do wspólnego sukcesu. Ciężko pracujemy, aby stworzyć pracownikom możliwości rozwoju zawodowego i pozyskanie nowych kompetencji zawodowych

Jesteśmy przekonani, że możemy osiągnąć zadowalający efekt, lojalność i wydajnych pracowników dzięki ściśle określonej misji i celom strategicznym ATEM Polska. Nasze wartości, zasady i jasno określone cele przekładają się na sukces organizacji i naszych pracowników.

Nasze wartości określają naszą kulturę. ATEM Polska działa w oparciu o sześć podstawowych wartości, które tworzą jakość oferowanych usług:

  • Klient
  • Ludzie
  • Współpraca
  • Przejrzystość
  • Profesjonalizm
  • Zaufanie

 

Aplikuj online

Koordynator Inwestycji

 

Koordynator inwestycji światłowodowych

 

Kierownik Projektu

 

Kierownik budowy branży telekomunikacyjnej

 

Asystent Projektanta spec. telekomunikacyjna

 

Specjalista ds. Pozyskiwania Zgód

 

Koordynator ds. utrzymania sieci

 

Axians to jedna z pięciu marek Grupy VINCI Energies