Rozwiązania ICT dla biznesu

Nasi eksperci stanowią  fundament  naszej działalności. Dzięki ich doświadczeniu i rozbudowanej wiedzy technologicznej możemy zapewnić kompleksowe  wsparcie w  rozwiązywaniu najbardziej złożonych wyzwań teleinformatycznych.

Na rynku polskim zespół Axians reprezentuje ponad 1300 ekspertów: programistów, architektów, inżynierów wsparcia, analityków, testerów, konsultantów wdrożeniowych, projektantów, inżynierów, kierowników budów, techników, specjalistów z zakresu administrowania siecią teleinformatyczną i teletechniczną oraz zarządzania infrastrukturą sprzętową.

Axians w Polsce koncentruje się na implementacji technologii ICT w obszarze rozwiązań sieciowych, infrastruktury sprzętowej, data center oraz cyberbezpieczeństwa. Jesteśmy liderem w obszarze budowy i utrzymania sieci mobilnych, stacjonarnych i szerokopasmowych. Projektujemy obiekty radiowe, linie światłowodowe i systemy niskoprądowe.
Jednostki biznesowe Axians dostarczają także usługi w zakresie projektowania i wytwarzania dedykowanych aplikacji biznesowych. Dysponujemy szerokim portfolio narzędzi, z których tworzymy wielomodułowe rozwiązania informatyczne wspierające działalność administracji centralnej.

Axians globalna marka ICT

To co nas odróżnia od innych firm to dostrzeganie potrzeb ludzi i przedkładanie ich ponad rozwiązania technologiczne.

Axians wdraża oprogramowanie klasy ERP, APS,BI oraz EAM, zarówno na infrastrukturze zamawiającego, jak i w modelu subskrypcyjnym. Nasi eksperci wspierają zarówno firmy jak i instytucje publiczne w wyborze odpowiedniej technologii teleinformatycznej i konfiguracji wszystkich jej komponentów uzupełniających.

Jako jeden z niewielu podmiotów na rynku dysponujemy własną siecią biur serwisowych zlokalizowanych na terenie całego kraju, gwarantujących wsparcie użytkowników w trybie 24/7.

Na rynku polskim firma Axians prowadzi swoją działalność za pośrednictwem następujących podmiotów:

  • ATEM-Polska,
  • Axians Networks Poland,
  • Axians IT Solutions Poland,
  • Axians IT Services Poland.
Axians jest marką VINCI ENERGIES

Misją, która przyświeca naszej codziennej działalności jest motto „The best of ICT with a human touch”.

Przejdź do strony VINCI ENERGIES