Zostań naszym pracownikiem

Kariera w Axians IT

Axians to firma o ugruntowanej pozycji rynkowej,
gdzie w przyjaznej atmosferze rozwiniesz swoje kompetencje i zdobędziesz nowe umiejętności.

Istotą działalności Axians jest pozyskiwanie i realizacja projektów IT. Wokół nich zbudowana została kultura organizacyjna firmy. Do projektów dobieramy najlepsze technologie i niezbędne kompetencje z całego katalogu możliwych rozwiązań. Umiejętności, zaangażowanie i profesjonalizm naszych pracowników odgrywają kluczową rolę w działalności Axians. Bez nich nie moglibyśmy realizować projektów informatycznych w zadeklarowanym czasie i budżecie.

Jeśli interesuje Cię praca w firmie, która realizuje ciekawe projekty IT, dołącz do nas.

Marta Chrzanowska
Human Resources Director

Dołącz do nas

Zobacz aktualne oferty pracy i skontaktuj się z nami.

ZOBACZ OFERTY PRACY

Kogo szukamy?

Szukamy osób samodzielnych i odpowiedzialnych, dla których liczy się satysfakcja z dobrze zrealizowanego projektu oraz relacje z innymi ludźmi. Jeśli dodatkowo potrafisz skorzystać z zasobów, którymi dysponuje firma, to w Axians rozwiniesz skrzydła i znajdziesz interesującą pracę na lata.

Co zyskujesz pracując w Axians?

 • Możliwość pracy z najlepszymi

  Pracując w Axians, masz szansę współpracować z najbardziej doświadczonymi i uznanymi w Polsce ekspertami w branży IT, od których można się wiele nauczyć.

 • Samodzielność w działaniu

  Nie mówimy jak coś zrobić, tylko jakich efektów oczekujemy. Wiemy, że najlepiej uczyć się na swoich błędach i brać odpowiedzialność za swoje decyzje.

 • Wsparcie

  W Axians wzajemnie się wspieramy i pomagamy sobie w trudnych sytuacjach. Lubimy spędzać ze sobą czas. Cenimy pasje i zainteresowania pozazawodowe. Wspieramy aktywności sportowe pracowników.

 • Otwartość na różnorodność

  Nie liczy się dla nas wiek, kierunek studiów ani dyplom. Ważne są kompetencje i umiejętność współpracy.

 • Prestiżowe realizacje IT

  Pracując w Axians, masz okazję uczestniczyć w największych projektach informatycznych w Polsce. Nasz zespół realizuje wdrożenia dla administracji państwowej istotne dla każdego z nas.

 • Długofalowa współpraca

  Staramy się zapewniać najlepsze możliwości rozwoju. Wspólnie szukamy najlepszych ścieżek planowania kariery, gdyż działanie takie przynosi obopólne korzyści.

 • Biegłość w wielu technologiach
 • Blisko 500 specjalistów IT w Polsce
 • Obecność w 32 krajach