Do grona strategicznych partnerów Axians dołącza OpenText – światowy lider rozwiązań klasy ECM przeznaczonych do zarządzania dokumentami i treścią w ramach procesów biznesowych.

Axians od ponad 5 lat rozwija w Polsce usługi informatyczne w obszarze wdrożeń systemów z zakresu zintegrowanego obiegu dokumentów. W ramach nowego poziomu partnerstwa technologicznego z firmą OpenText będzie jeszcze bardziej kompleksowo wspierać duże organizacje we wdrażaniu rozwiązań klasy ECM.

OpenText to stabilna technologia, bliska systemom oraz rozwiązaniom SAP, w pełni z nimi integrowalna. Wdrożenie systemu OpenText umożliwia sprawne wyszukiwanie treści po różnych rodzajach i formatach, co staje się coraz bardziej kluczowe w przedsiębiorstwach działających w szybko digitalizującym się świecie. Rozwiązanie to umożliwia również zespojenie dokumentacji będącej w użyciu w różnych systemach w jednym miejscu przy jednoczesnym zachowaniu ich funkcjonalności. Wdrożenie oprogramowania nie trwa długo, a samo rozwiązanie jest bardzo intuicyjne i proste w obsłudze. Nie wymaga ono reorganizacji pracy przedsiębiorstwa na czas wdrożenia.

Zespół Axians posiada doświadczenia we wdrażaniu projektów z systemów klasy ECM na europejską skalę. Nowy poziom partnerstwa z firmą OpenText w Polsce, pozwoli świadczyć międzynarodowemu integratorowi także usługi doradcze w zakresie wyboru pakietu rozwiązań klasy ECM na potrzeby polskich klientów i umożliwi bardziej optymalne wykorzystanie potencjału rozwiązań do zarządzania treścią na rodzimym rynku. Zespół Axians zapewni także najwyższy poziom realizacji oraz wsparcie powdrożeniowe i gwarancyjne.

Axians to jeden z największych integratorów w Europie Środkowej i Wschodniej posiada ponad 40 partnerów, będących liderami w swoich branżach. Dzięki rozbudowanej sieci partnerskiej Axians łączy swoje doświadczenie dotyczące opracowywania, wdrażania i serwisowania różnorodnych rozwiązań IT, z zapewnieniem najkorzystniejszych warunków zakupu wymaganego sprzętu bądź oprogramowania. Partnerami Axians są m.in. Cisco, Dell Technologies, F5, Fortinet, Fujitsu, Hewlett Packard Enterprise, Hitachi, Huawei, IBM, Infor, McAfee, NetApp, Palo Alto Networks, Red Hat, SAP, Splunk, Veeam, VMware.

Zobacz pozostałe aktualności