Spółka Axians AG po raz drugi otrzymała prestiżową nagrodę Partnera Roku przyznawaną przez SAP w kategorii SAP S/4HANA Cloud, a Axians w Polsce uzyskało autoryzację RISE with S/4HANA Cloud Private Edition.

Nagroda przyznana Axians AG jest wyrazem uznania za największy wzrost sprzedaży w segmencie S/4HANA Cloud wśród nowych klientów w minionym roku. Jest dowodem uznania ponadprzeciętnych osiągnięć Axians jako jednego z czołowych partnerów SAP w Europie i wyraźnym sygnałem o posiadanych kompetencjach holdingu w obszarze rozwiązań chmurowych.

Axians AG posiada szerokie doświadczenie we wdrażaniu pakietu ERP następnej generacji SAP S/4HANA Cloud. Nagroda potwierdza, że zespół Axians posiada odpowiednią wiedzę i kompetencje w realizacji projektów chmurowych, które z każdym dniem zyskują na znaczeniu. Naturalnym kierunkiem rozwoju systemów ERP jest ich udostępnienie na platformach chmurowych, które zwiększają elastyczność i umożliwiają szybsze reagowanie na nowe potrzeby rynkowe. Oferta rozwiązań opartych na technologii SAP dostępnych w chmurze stale się rozwija. Doskonałym przykładem jest wprowadzona przez SAP SE na początku roku oferta na nowy produkt – RISE with SAP.

RISE with S/4HANA Cloud Private Edition to nowoczesny, inteligentny system ERP z wbudowanymi mechanizmami uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji — dostępny w chmurze publicznej lub prywatnej bądź w środowisku hybrydowym.

RISE with SAP to sposób na transformację Twojej firmy w przedsiębiorstwo inteligentne – na własnych warunkach i we własnym tempie. To pojedyncza oferta z jedną umową, w ramach której możesz łatwo zmienić terminy i zasady realizacji założeń biznesowych. To niższy całkowity koszt posiadania, krótszy czas uzyskania korzyści oraz elastyczność wobec napotykanych przeszkód bez konieczności przeprowadzania poważnych inwestycji z góry. To wszystko, czego potrzeba Twojej firmie do kompleksowej transformacji – zebrane w jednym miejscu.

Axians AG jest grupą technologiczną, która zatrudnia około 5 000 osób i działa w ponad 32 krajach na całym świecie. Holding jest notowany na giełdzie we Frankfurcie. W Europie Środkowej i Wschodniej Grupa Axians jest wiodącym dostawcą systemów informatycznych i zawartych w nich rozwiązań. Grupa Axians jest jednym z liderów światowego rynku komputerów wbudowanych oraz jednym z najbardziej znaczących podmiotów na międzynarodowym rynku technologii Industry 4.0 i IoT (Internet of Things).

Zobacz pozostałe aktualności