Z tegorocznego sympozjum dla partnerów Infor w Atenach wracamy z prestiżowym tytułem Partnera Roku na Emerging Markets obejmującego Europę Środkowo-Wschodnią, Bałkany, Bliski Wschód i część Afryki. Nagroda za najwyższą sprzedaż jednego z najlepszych na świecie systemów ERP w modelu SaaS to osiągnięcie na skalę europejską i ukoronowanie blisko 3 dekad współpracy z firmą Infor.

Axians (dawaniej S&T) ma blisko 30-letnie doświadczenie we implementacji systemów klasy ERP Infor LN w Polsce. W ubiegłym roku pozyskaliśmy 3 nowe kontrakty chmurowe dla firm z sektora produkcyjnego. Aktualnie trwają wdrożenia Infor CloudSuite wspierane przez moduł Infor CPQ – który znaczenie usprawnia procesy sprzedaży produktów konfigurowalnych przez klientów końcowych.

Strategiczne partnerstwo w zakresie wdrażania, utrzymania i rozwoju

Firma Axians ma swoim koncie także dziesiątki wdrożeń produktów towarzyszących nowoczesnym systemom ERP, takich jak Infor ION, Ming.le, BI, OS czy Factory Track, zgodnie z najnowszym trendem rozwoju systemów business-IT: komponowalnością (Composability). Zespół Axians ma pod swoją stałą opieką serwisową ponad 80 polskich przedsiębiorstwach produkcyjnych na co dzień korzystających z oprogramowania Infor. Od blisko 18 lat projektujemy i dostarczamy także rozszerzenia funkcjonalne (Polish Business Extensions) dla międzynarodowych podmiotów działających na naszym rynku.

Spółki Axians IT Solutions Poland i Axians IT Services Poland (działające dawniej pod szyldem S&T) związane są z polskim rynkiem usług informatycznych od ponad 50 lat. W ich strukturach pracuje ponad 500 wyspecjalizowanych ekspertów IT: programistów, architektów, inżynierów wsparcia, analityków, testerów, konsultantów wdrożeniowych, specjalistów z zakresu administrowania siecią i zarządzania infrastrukturą sprzętową.

Zobacz pozostałe aktualności