Na tegorocznym spotkaniu przedświątecznym dla partnerów Cisco, Axians po raz kolejny zostało uhonorowane tytułem „Partner Roku w Sektorze Publicznym”. Nagrodę wręczyli Przemysław Kania, Managing Director i Agnieszka Jabłońska, Partner Sales Leader. W imieniu Axians statuetkę odebrał Piotr Staszczak, Prezes Zarządu.

Axians oferuje rozwiązania Cisco od ponad 10 lat, należy do grona kluczowych partnerów o statusie Gold Integrator. Firma dostarcza najważniejsze technologie i usługi Cisco zarówno w segmencie Enterprise, jak i Public. Nagroda za nasze tegoroczne wyniki to efekt pracy doświadczonego zespołu handlowego i struktur presales. Nie ma wątpliwości, że Axians to liczący się dostawca rozwiązań IT dla najważniejszych w Polsce instytucji publicznych. Od wielu lat uczestniczymy w realizacji największych projektów informatycznych w naszym kraju.

Axians współpracuje z firmą Cisco już ponad dekadę i z roku na rok to partnerstwo nabiera coraz większego tempa. Tegoroczna nagroda jest dla nas kolejnym dowodem, że firma Axians jest jednym z najbardziej liczących się dostawców usług IT dla administracji w Polsce.

Zobacz pozostałe aktualności