Zespół Axians po raz kolejny zaprezentował swoje stoisko na targach pracy dla młodych talentów. We wtorek 18 października na warszawskim PGE Narodowym mieliśmy okazję rozmawiać z odwiedzającymi nasze stoisko absolwentami i studentami, opowiadając im jak wygląda praca w Axians.

Talent Days to cykliczne wydarzenie, które łączy pracodawców z młodymi osobami stawiającymi swoje pierwsze kroki na ścieżce zawodowej. We wtorek 18 października również zespół Axians rozstawił swoje stoisko na PGE Narodowym. Od 10:00 do 17:00 na absolwentów i studentów czekały Monika Kosicka oraz Agata Tauszyńska, nasze rekruterki. Młode talenty przez kilka godzin mogły porozmawiać również z Konradem Taperkiem i Rafałem Ławniczkiem, managerami, którzy opowiadali o realiach pracy w branży.  

Odwiedzający stoisko mogli uzyskać informacje na wszelkie tematy związane z pracą w Axians i branżą IT. Dużym zainteresowaniem cieszyły się firmowe gadżety oraz konkurs „S&T Challenge”. W ramach quizu uczestnicy musieli zmierzyć się z trzema prostymi pytaniami. Trzy pierwsze osoby, które najszybciej udzieliły bezbłędnych odpowiedzi, otrzymały takie nagrody jak: Instax, smartband Xiaomi oraz głośnik Bluetooth. 

Stoisko Axians odwiedziło kilkaset osób, otrzymaliśmy także ponad 80 elektronicznych CV, co pokazuje, że wydarzenie jest dobrym narzędziem do efektywnego budowania wizerunku pracodawcy i pozyskiwania kandydatów na stanowiska dostępne w firmie. 

Zobacz pozostałe aktualności