W 2021 r. firma Axians uzyskała tytuł Dell Titanium Solutions Provider i tym samym dołączyła do elitarnego grona firm z najwyższym poziomem partnerskim firmy Dell Technologies.

Axians od ponad 10 lat łączy swoje doświadczenie w obszarze implementacji rozwiązań Dell Technologies z zapewnieniem najkorzystniejszych warunków zakupu potrzebnego sprzętu czy oprogramowania. Jako integrator oferujemy szeroką gamę usług związanych z konsultingiem IT i pracami inżynierskimi w obszarze Data Center, Networking i Security. Zapewniamy stały zespół inżynierów świadczących usługi utrzymaniowe.  W 2020 r. dzięki wysokiemu wolumenowi sprzedaży rozwiązań Dell i wysokiej efektywności wdrożeń udało się nam awansować w programie partnerskim Dell i tym samym potwierdzić nasze wysokie kompetencje w obszarach związanych z rozwiązaniami firmy Dell.

Axians posiada trzy kluczowe specjalizacje, powiązane z rozwiązaniami firmy Dell. Są to rozwiązania klienckie, serwery i pamięci masowe. Nasza firma może się również pochwalić kompetencjami z zakresu usług wdrożeniowych pamięci masowych. Dzięki temu Axians może zaoferować swoim Klientom najkorzystniejsze warunki zakupu infrastruktury sprzętowej.

Tytanowi partnerzy programu to firmy współpracujące z Dell Technologies na poziomie strategicznym. Posiadają one unikalne kompetencje w zaawansowanych wdrożeniach rozwiązań partnera oraz dysponują wiedzą ekspercką i niezbędnymi umiejętnościami we wdrażaniu najwyższej klasy usług IT.

Zobacz pozostałe aktualności