W środę 13 czerwca odbyła się gala dla partnerów technologicznych Hitachi Vantara, podczas której przyznawano nagrody za wyniki sprzedaży oraz wkład w rozwój marki na rynku polskim. Z kolei w marcu 2023 roku Axians po raz pierwszy dostało nagrodę za najciekawsze projekty zrealizowane w 2022 roku z produktami Hitachi.

Od prawie 25 lat Axians współpracuje z Hitachi Vantara jako dystrybutor produktów oraz pierwszy w Polsce autoryzowany partner serwisowy. W tę środę podczas Hitachi Vantara Partner Day zostaliśmy ponownie wyróżnieni za jakość świadczonych przez nas usług oraz zaangażowanie w rozwój sieci sprzedaży marki.

Axians Poland zostało uhonorowane tytułem Growth Partner of the Year 2022, przyznawaną firmie, która odnotowała największy wzrost pod względem obrotów w sprzedaż produktów i usług marki Hitachi.

Wyróżniony został również Maciej Kierczyński, nasz Dyrektor ds. Sprzedaży, który otrzymał nagrodę Master Sales of the Year 2022 w uznaniu jego wyników sprzedażowych.

Dodatkowo, w marcu 2023 roku Axians po raz pierwszy zostało wyróżnione przez Hitachi nagrodą za najciekawsze projekty w Polsce zrealizowane w 2022 roku. Obejmowały one m.in. realizacje dla czołowych instytucji sektora finansowego.

Axians jest autoryzowanym partnerem serwisowym Hitachi od 2001 roku, gdy to jako pierwsza firma w Polsce otrzymała status takiego partnera. Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych integratorów technologii Hitachi Vantara Storage. Jako firma już trzykrotnie zostaliśmy docenieni za jakość świadczonych przez nas usług serwisowych. Tytuł najlepszej firmy serwisowej w Polsce został nam przyznany w latach 2019, 2013 i 2016. W 2017 roku dodatkowo otrzymaliśmy również nagrodę Gold Partner Hitachi w regionie CEE.

Przykładowe realizacje Axians we współpracy z Hitachi obejmują m.in. macierz dyskową dla Biblioteki Narodowej czy wdrożenie trwałego nośnika danych w Banku Gospodarstwa Krajowego.

Zobacz pozostałe aktualności