Axians uzyskało platynowy poziom partnerstwa w ramach F5 Unity+ Partner Program. Było to możliwe dzięki bardzo dobrym wynikom sprzedażowym w 2021 roku oraz umiejętnościom technicznym zespołu bezpieczeństwa sieciowego.

Axians współpracuje z firmą F5 od kilkunastu lat. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z równoważenia obciążenia (ang. load balancing), zabezpieczeniu newralgicznych portali, a także projektowaniu zaawansowanych systemów dostępu do danych.

Najwyższy poziom partnerstwa to potwierdzenie wysokich kompetencji technicznych i doświadczenia Axians w obszarze technologii bezpieczeństwa i procesów dostarczania aplikacji oraz zarządzania danymi. Świadczy on również o naszej wysokiej skuteczności w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań w oparciu o nowoczesne i zaawansowane technologie kontroli i ochrony infrastruktury IT u naszych Klientów. Przekłada się to równocześnie na zwiększenie poziomu zadowolenia i jeszcze lepsze zaspokajanie potrzeb naszych Klientów.

Axians wraz z F5 wspiera zapewnienie bezpieczeństwa zasobów informatycznych organów administracji publicznej. Współpracujemy z takimi jednostkami jak Ministerstwo Finansów, Poczta Polska, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Prokuratura Krajowa oraz Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia.

Zobacz pozostałe aktualności