Ponad 2 000 uczestników z 38 krajów, w których działa marka Axians – to bilans tegorocznej edycji Axians Technical Conference, wydarzenia online przeznaczonego dla naszej społeczności pracowników. Przez kilka godzin w ramach ponad 40 prelekcji rozmawialiśmy m.in. o bezpieczeństwie, sztucznej inteligencji oraz transformacji cyfrowej.

Marka Axians kładzie silny nacisk na rozwój pracowników, zarówno w kwestiach technicznych, jak i związanych z umiejętnościami miękkimi. Dowodem na to jest m.in. organizowane co roku wydarzenie dla pracowników. Axians Technical Conference to seria prelekcji o kwestiach związanych z technologią z punktu widzenia specjalistów z całego świata pracujących w Axians. W tym roku tematem przewodnim było Cross-Expertise, co na polski można przetłumaczyć jako interdyscyplinarna wiedza.

Podczas różnorodnych sesji dotyczących m.in. cyberbezpieczeństwa, zrównoważonego rozwoju, usług zarządzanych czy sztucznej inteligencji, eksperci rozmawiali o tym, jak można łączyć umiejętności i wiedzę z różnych obszarów, aby osiągnąć synergię działań i tym samym jak najlepiej służyć klientom. Skala realizowanych projektów oraz prowadzonej działalności w Axians oznacza, że można było zapoznać się z przykładami realizacji z prawie 40 krajów świata i poznać osoby pracujące w tej samej organizacji o podobnych zainteresowaniach.

Axians Technical Conference 2023 w liczbach:

  • Ponad 2 000 uczestników z 38 krajów.
  • Ponad 40 sesji technicznych na 6 kanałach, w których udział wzięło ponad 50 prelegentów.
  • Ponad 30 języków, w których były dostępne na żywo transkrypcje sesji.

Zobacz pozostałe aktualności