Tradycyjnie, jak co roku, podczas spotkania świątecznego dla partnerów firmy Cisco Systems firma Axians została uhonorowana tytułem „Partnera Roku w Sektorze Publicznym”.

Na spotkaniu dla partnerów Cisco, Axians po raz trzeci zostało wyróżnione tytuem „Partnera Roku w Sektorze Publicznym” za zajęcie I miejsca wśród polskich podmiotów sprzedających rozwiązania Cisco. W imieniu zespołu Axians statuetkę odebrał Piotr Staszczak, Prezes Zarządu spółek Axians IT Services Poland i Axians IT Solutions Poland. Nagroda została wręczona przez przedstawicieli Cisco: Przemysława Kanię, Managing Directora i Agnieszkę Jabłońską, Partner Sales Leader.

Axians oferuje rozwiązania Cisco od ponad dekady i należy do grona kluczowych partnerów, posiadając status Gold Integrator. Firma dysponuje wykwalifikowanym personelem, który nie tylko potrafi dostarczyć i wdrożyć rozwiązania w oparciu o usługi i produkty Cisco, ale również doradzić, które z nich będą najbardziej optymalne pod względem technicznym i ekonomicznym.

Jak wynika z rankingu Computerworld, w 2022 roku Axians było trzecim największym dostawcą usług IT dla administracji publicznej i służb mundurowych. Wyróżnienie przyznane przez Cisco potwierdza zaufanie, którym przedstawiciele administracji publicznej obdarzają integratora.

Zobacz pozostałe aktualności