Od połowy września S&T w Polsce działa pod marką Axians.  To konsekwencja akwizycji i dołączenia do Grupy Vinci Energies pod koniec ubiegłego roku. Podczas  tegorocznego  Dell Technologies Forum 2023 zaprezentowaliśmy naszym klientom i partnerom potencjał i  możliwości naszego nowego brandu.

We wtorek 26 września gościliśmy w budynku EXPO XXI na Dell Technologies Forum 2023. Wydarzenie organizowane w miastach na całym świecie tym razem zawitało do Warszawy. Celem konferencji była dyskusja o nowych technologiach i rozwiązaniach, które napędzają transformację cyfrową firm w Polsce. Sesje eksperckie były prowadzone w ramach pięciu ścieżek tematycznych: Future of Work, Modern Data Infrastructure, Multicloud by APEX, Security by Design, The Future is on the EDGE.

W prawie 50 sesjach merytorycznych uczestniczyło niemal 100 prelegentów z firm takich jak Dell, Microsoft, Intel, VMware, AMD, NVIDIA czy Red Hat. W sumie wydarzenie zostało odwiedzone przez ponad 2 300 osób, z czego 161 włączyło się online.

Spółki Axians IT Solutions Poland i Axians IT Services Poland (działające dawniej pod szyldem S&T) związane są z polskim rynkiem usług informatycznych od ponad 50 lat. W ich strukturach pracuje ponad 500 wyspecjalizowanych ekspertów IT: programistów, architektów, inżynierów wsparcia, analityków, testerów, konsultantów wdrożeniowych, specjalistów z zakresu administrowania siecią i zarządzania infrastrukturą sprzętową.

 

Galeria zdjęć

Zobacz pozostałe aktualności