W dzisiejszym dynamicznym świecie cyfrowym rośnie waga bezpieczeństwa danych oraz skutecznego zarządzania nimi. Śniadanie Technologiczne, zorganizowane przez Axians i Arrow, odbyło się w połowie maja w warszawskiej restauracji Chianti. Wydarzenie miało przybliżyć uczestnikom, jak ważne są kwestie związane z ochroną danych.

Edukacja i praktyczna wiedza technologiczna przy przepysznym włoskim jedzeniu – taki zamysł przyświecał wydarzeniu, które odbyło się 14 maja. Śniadanie technologiczne organizowane przez firmy Axians i Arrow w warszawskiej restauracji Chianti było świetną okazją do porozmawiania o bezpieczeństwie danych i skutecznym zarządzaniu informacjami.

Podczas śniadania technologicznego uczestnicy wysłuchali trzech wystąpień. Jako pierwszy Daniel Michalczak z Huawei przedstawił rozwiązania OceanProtect zapewniające kompleksową ochronę danych. Następny prelegent, Hubert Ortyl z Commvault, opowiedział, jak dzięki technologii wczesnego ostrzegania oraz dywersji cybernetycznej można zwiększyć bezpieczeństwo infrastruktury. Na koniec Wojciech Jurek z Arrow przybliżył możliwości pakietu Microsoft365 wzbogaconego o Copilota.

Przez całe wydarzenie do dyspozycji 20 uczestników był zespół ekspertów Axians i Arrow. Trzy godziny spotkania upłynęły w miłej i przyjemnej, ale również merytorycznej atmosferze.

Zobacz pozostałe aktualności