Tegoroczny marzec w Axians będzie nie tylko początkiem wiosny, ale również okazją do celebrowania tego, co nas łączy. Różnorodność i równość są wartościami fundamentalnymi w grupie VINCI. Z tej okazji pracownicy będą mieli okazję do uczestniczenia w tegorocznej edycji Dni Inkluzywności i Różnorodności, która odbędzie się 1 marca 2024 roku.

W grupie VINCI aktywnie zwalczamy wszelkie formy dyskryminacji w rekrutacji, naszych relacjach zawodowych i na każdym etapie rozwoju kariery. Wierzymy, że większa różnorodność zespołu zwiększa naszą atrakcyjność jako odpowiedzialnego pracodawcy i naszą zdolność do przyciągania najlepszych talentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie więcej zaoferować naszym klientom i osiągać lepsze wyniki.

Z tego względu już w ten piątek odbędą się Dni Inkluzywności i Różnorodności, podczas których chcemy podkreślić nasze zobowiązanie wobec różnorodności. Cel jest jeden: zero tolerancji dla dyskryminacji!

Podczas wydarzenia wystąpią prelegenci, którzy będą omawiać tematy związane z dyskryminacją. Dostępne będą również szkolenia i zasoby udostępniane przez grupę VINCI.

Wśród prelegentów znajdują się:

  • Jocelyne Vassoile – VP, Human Resources, VINCI
  • Tanguy de Belair, Head of Inclusion & Diversity, VINCI
  • Laura Flessel – była francuska Minister Sportu, pięciokrotna medalistka olimpijska
  • Robert Citerne – szermierz, który wielokrotnie wystąpił na Igrzyskach Paralimpijskich, kapitan francuskiego zespołu szermierki na wózkach inwalidzkich
  • Patrick Banon – pisarz, członek komitetu nadzorczego katedry Zarządzania, Różnorodności i Integracji Społecznej na Uniwersytecie Paris-Dauphine

Zobacz pozostałe aktualności