We wtorek 4 października w ramach kampanii SAP S/4HANA Cloud odbyło się webinarium, którego celem było przybliżenie zalet przenoszenia procesów biznesowych do inteligentnego ERP w chmurze publicznej. Podczas spotkania Magdalena Kowalczyk, Anna Jedlińska i Maciej Jaroszyński prezentowali praktyczne zastosowania chmury od SAP.

Popularyzacja usług chmurowych, w szczególności inteligentnego oprogramowania ERP, może przynieść korzyści biznesom na całym świecie – szczególnie w dobie rosnących kosztów pracy i inflacji. Niestety, transformacja cyfrowa często jest postrzegana przez firmy jako czasochłonny i kosztowny proces. Jednym z celów webinaru organizowanego w ramach kampanii SAP S/4HANA Cloud było pokazanie, że chmura publiczna przynosi konkretne korzyści w zakresie zwiększenia efektywności kosztowej oraz usprawnienia procesów biznesowych.

W spotkaniu udział wzięło trzech konsultantów Axians. Magdalena Kowalczyk przybliżyła podstawowe informacje o SAP S/4HANA, Anna Jedlińska zaprezentowała wygląd systemu od środka, a Maciej Jaroszyński pokazał zasady pracy z metodyką SAP Activate, która gwarantuje wdrożenie projektu w ramach określonego harmonogramu i budżetu.

Na spotkaniu pojawił się również gościnnie Wolfgang Tesar, konsultant Axians z Austrii, który prowadził duże projekty wdrożeniowe SAP S/4HANA Cloud, m.in. dla międzynarodowej Grupy Rohrer, który szerzej opisywaliśmy w wpisie na blogu. Podczas krótkiej rozmowy wskazał m.in. dlaczego klienci wybierają SAP, jakie są największe wyzwania i szanse związane z migracją do chmury publicznej i przybliżył przykładową strukturę współpracy przy takim wdrożeniu.

Cieszymy się, że możemy organizować takie spotkania, dzięki którym możemy pokazać Waszą ekspertyzę jako konsultantów Axians, a klientom pokazywać korzyści płynące z mądrze przeprowadzonej transformacji cyfrowej przy wsparciu chmury.

Zobacz pozostałe aktualności