Początek lata to dla nas tradycyjnie czas na spotkanie się z klientami, którzy pozostają pod opieką Axians w zakresie rozwiązań Infor. W tym roku zabraliśmy naszych gości na wizytę studyjną do firmy Meyn, gdzie na żywo mogliśmy pokazać jak w praktyce funkcjonują systemy Infor.

W tym roku firma Axians, pod której opieką serwisową na stałe pozostaje ponad 80 firm korzystających z technologii Infor, zaprosiła swoich klientów do Rumii i Lęborka, gdzie odbyły się pierwsze dwie dni konferencji w formule stacjonarnej. Trzeciego dnia dla uczestników konferencji zespół Axians przygotował specjalistyczne warsztaty, do których można było dołączyć online. W sumie w wydarzeniu wzięło udział 235 gości reprezentujących 66 firm.

Prelekcje pierwszego dnia obejmowały omówienie osiągnięć i wyzwań na najbliższe lata w segmencie Infor, Axians jako firmie, jak również w produkcji przemysłowej czy przemyśle obronnym. Kolejnymi punktami programu były: wprowadzenie do wizyty studyjnej w firmie Meyn oraz analiza możliwości transformacji firm przemysłowych w przedsiębiorstwa przyszłości. Nie zabrakło również godziny konsultanta czy networkingu.

Wieczorem, podczas uroczystej gali, nagrodzono 4 projekty wykorzystujące rozwiązania Infor w innowacyjny sposób, m.in. jego możliwości chmurowe. Mieliśmy także okazję świętować jubileusze: zarówno pracy dwóch konsultantów Axians, którzy przepracowali już 25 lat w naszej firmie, jak również współpracy z klientami: już ponad 20 lat realizujemy wspólnie projekty z firmami Meyn i European Aerosols.

Dzień drugi minął pod znakiem warsztatów na żywo z zakresu MS Power BI, KSeF czy AI oraz wizyty studyjnej w zakładzie Meyn Polska w Lęborku. To była już 24. wizyta studyjna organizowana w ramach SAMBY. W ramach tegorocznej edycji gościło na niej blisko sto osób, które odwiedziły 8 stacji, gdzie zaproszeni goście mogli zapoznać się ze stosowanym modelem zarządzania oraz zgłębić sposoby wykorzystania oprogramowania Infor do usprawnienia realizowanych procesów w obszarze planowania, zaopatrzenia, produkcji i wysyłek. Trzeciego dnia konferencji podsumowano jej stacjonarną część i zaproszono uczestników na warsztaty online m.in. z zakresu CRM w Infor LN/Baan czy optymalizacji planowania.

Część merytoryczna konferencji nie mogłaby się odbyć bez naszych gości specjalnych. W czasie tej konferencji zaszczycili nas: pan Kerry Koutsikos (Senior Vice President w Inforze), pan Dariusz Karaś (Dyrektorowi Zarządzający w Meyn Polska) oraz Francois Lemastre, Dyrektor Generalny Axians, którym składamy szczególne podziękowania.

Konferencja SAMBA, która odbywa się dwa razy do roku, jest organizowana w całości przez Axians. Jej historia sięga 1997 r., kiedy to pierwsze spotkanie na Wawelu zorganizował zespół Baan Polska – firmy, która później stała się Segmentem Infor w Axians. Konferencja zebrała wtedy bardzo entuzjastyczne recenzje i na dobre zadomowiła się w kalendarzach polskich użytkowników systemów Infor. Już od ponad 20 lat prowadzi uczestników przez aktualizacje systemów do nowej wersji, przez zmiany prawne mające wpływ na oprogramowanie, przez nowe technologie i perspektywy rozwoju systemów ERP – a także przez zawiłości codziennej pracy z systemem.

Dziękujemy za udział w kolejnej SAMBIE i do zobaczenia na kolejnej edycji jesienią!

Zobacz pozostałe aktualności