Axians jest jedynym w Polsce integratorem, który potwierdził najwyższy poziom kompetencji w zakresie rozwiązań Data Center Virtualization, Cloud Management and Automation oraz Digital Workspace.

Axians jest jedynym w Polsce integratorem, który potwierdził najwyższy poziom kompetencji w zakresie rozwiązań Data Center Virtualization, Cloud Management and Automation oraz Digital Workspace.

W styczniu do posiadanego przez Axians certyfikatu potwierdzającego najwyższy poziom kompetencji VMware Master Services Competency w obszarze Data Center Virtualization dołączyły dwa nowe – Cloud Management and Automation oraz Digital Workspace. Zdobyte kompetencje potwierdzają, że w każdym z wymienionych obszarów firma dysponuje kilkuosobowym zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz posiada przynajmniej trzy znaczące referencje wdrożeniowe.

Zarówno obsługa data center w chmurze powiązana z automatyzacją procesów, jak i wdrożenia z zakresu Digital Workspace są istotnym elementem oferowanych przez Axians rozwiązań oraz ważnym obszarem specjalizacji wdrożeniowej i serwisowej. Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania, instalacji i konfiguracji IT w oparciu o produkty VMware.

Wysokie kwalifikacje zespołu Axians w obszarze Cloud Management and Automation pozwalają na sprawne i kompleksowe wdrażanie oraz sprzedaż takich rozwiązań VMware jak Cloud Foundation czy produktów z grupy vRealize Suite. Dzięki tym technologiom klienci otrzymują znacznie przyspieszony i zautomatyzowany dostęp do nowych środowisk developerskich w chmurze prywatnej. Rozwiązania te istotnie upraszczają procesy i zmniejszają potrzebę utrzymywania zespołu wysoko wykwalifikowanych specjalistów do obsługi systemów, co zdecydowanie redukuje operacyjne koszty działalności.

Umiejętności i doświadczenie zespołu Axians w obszarze Digital Workspace pozwala na wdrożenie takich produktów jak VMware Horizon i VMware Workspace ONE. Umożliwiają one płynne przejście na pracę zdalną, łatwe i w pełni zautomatyzowane dodawanie nowych stanowisk, pełną kontrolę nad wszystkimi urządzeniami służbowymi poprzez alokację kompletu danych w korporacyjnym data center, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zespół Axians posiada również niezbędne kompetencje oraz doświadczenie w zakresie projektowania i implementacji szerokiego spektrum rozwiązań VMware.

Zobacz pozostałe aktualności