Podczas uroczystego spotkania zespół Axians otrzymał wyróżnienie jako III najlepszy partner handlowy firmy CLICO w 2020 r.

Axians współpracuje z firmą CLICO od ponad 5 lat we wdrażaniu rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, w szczególności w sprzedaży produktów takich liderów w swojej branży jak Palo Alto Networks czy F5.

CLICO od 1991 r. działa na rynku jako specjalizowany dystrybutor. Koncentruje się na trzech obszarach: bezpieczeństwie, sieciach i zarządzaniu. Skutecznie wprowadza i promuje w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej unikalne rozwiązania liderów rynku światowego. Firma przywiązuje bardzo dużą wagę do poszerzania kompetencji, oferując jako autoryzowany ośrodek wsparcie przed- i powdrożeniowe, a także własne szkolenia, obejmujące nie tylko technologie i produkty, ale też zagadnienia ogólne.

Axians współpracuje z ponad 40 firmami-liderami w swoich branżach, dzięki czemu możemy oferować naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania i najwyższy poziom usług w najbardziej konkurencyjnej cenie. Partnerami Axians są m.in. Cisco, Dell Technologies, F5, Fortinet, Fujitsu, Hewlett Packard Enterprise, Hitachi, Huawei, IBM, Infor, McAfee, NetApp, Palo Alto Networks, Red Hat, SAP, Splunk, Veeam oraz VMware.

Zobacz pozostałe aktualności