Axians nowym właścicielem Kapsch Sp. z o.o. W dniu 25 listopada 2016 r. została podpisana umowa o zmianie właściciela polskiej spółki Kapsch Sp. z o.o.

W dniu 25 listopada 2016 r. została podpisana umowa o zmianie właściciela polskiej spółki Kapsch Sp. z o.o. Zgodnie z jej postanowieniami, firma Axians AG (właściciel Axians Services Polska Sp. z o.o.) przejęła pełen pakiet udziałów Kapsch Sp. z o.o. i podjęła decyzję o zmianie nazwy przejmowanej spółki na S&T Poland Sp. z o.o.

Jednocześnie informujemy, że w dniu 28 listopada 2016 r. został powołany nowy zarząd S&T Poland Sp. z o.o. w składzie: Piotr Staszczak – Prezes Zarządu, Maurycy Pałkiewicz – Członek Zarządu i Grzegorz Gołębiewski – Członek Zarządu.

S&T Poland Sp. z o.o. (dawny Kapsch Sp. z o.o.) realizuje projekty teleinformatyczne, przeprowadza procesy integracji infrastruktury technicznej, a także oferuje profesjonalne usługi IT. Transakcja przejęcia spółki pozwoli na lepsze wykorzystanie wspólnych przewag konkurencyjnych, a dzięki wymianie wiedzy i najlepszych praktyk możliwe będzie zwiększenie efektywności działań na rynku polskim i dalszy rozwój oferty handlowej.

Zobacz pozostałe aktualności