Przyznany tytuł Top Performer Partner firmy Infor w Europie Wschodniej za 2020 r. potwierdza, że Axians jest ważną częścią międzynarodowej sieci partnerskiej firmy Infor.

Axians posiada ponad 20-letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP i produktów uzupełniających. Pod naszą stałą opieką serwisową pozostaje ponad 80 przedsiębiorstwach produkcyjnych. W strukturach Axians funkcjonują działy serwisowe specjalizujące się we wsparciu aplikacyjnym wiodących systemów dziedzinowych. Dysponujemy własnym zespołem developerskim mogącym szybko i sprawnie reagować na zmiany prawne. Axians jako partner Infor o statusie Gold odpowiada m.in. za sprzedaż oprogramowania, usługi uzupełniające, pomoc techniczną oraz wsparcie klienta w procesie wdrożenia systemów do zarządzania przedsiębiorstwem.

Axians jako część sieci partnerów biznesowych Infor ma zapewniony nie tylko dostęp do szerokiego portfolio produktów spółki, ale pełni także ważną rolę na poziomie planowania, projektowania i realizacji.

Infor to globalny lider specjalizowanego branżowo oprogramowania biznesowego w chmurze. Aplikacje biznesowe o znaczeniu krytycznym są dostarczane 67 tys. klientom w ponad 175 krajach, a rozwiązania Infor są zaprojektowane z myślą o maksymalizowaniu wartości i minimalizowaniu ryzyka, przy zachowaniu korzyści operacyjnych. 17 tys. pracowników Infor wykorzystuje bogate doświadczenie i analizy bazujące na danych, aby tworzyć, uczyć się i szybko odpowiadać na nowe wyzwania biznesowe i branżowe. Infor dostarcza klientom nowoczesne narzędzia do transformacji biznesu i przyspieszania innowacji.

Zobacz pozostałe aktualności