Zespół Axians wdraża na polskim rynku rozwiązania oparte o technologię SAP. Firma jako certyfikowany partner serwisowy realizuje także najbardziej zaawansowane projekty z zakresu wsparcia aplikacyjnego SAP.

W roku 2020 firma Axians sprzedała licencje SAP o ponad trzykrotnie większej wartości niż w roku ubiegłym. Udało się to osiągnąć dzięki współpracy z takimi podmiotami jak m.in Aquanet, Sanok Rubber Company czy PSG. Integrator potwierdził także wysoki poziom kompetencji w obszarze rozwiązań klasy Enterprise Content Management, wykorzystujących oprogramowanie największego na świecie dostawcy aplikacji biznesowych.

Axians specjalizuje się w realizacji projektów z zakresu wdrożeń systemów ERP w oparciu o technologie największych dostawców aplikacji biznesowych. Firma oferuje m.in. wdrożenia rozwiązań z zakresu zaawansowanej analityki danych w oparciu o SAP, a także projektuje systemy oparte zarówno o klasyczne hurtownie danych SAP BW, jak i te bazujące na platformie SAP HANA. Axians realizuje także projekty informatyczne z zakresu zarządzania majątkiem oraz rozwiązań ECM. Ponadto firma Axians jako jeden z największych partnerów serwisowych w Polsce wspiera swoich Klientów w strategicznym doradztwie biznesowym, rozwoju aplikacji i integracji rozwiązań SAP.

Zobacz pozostałe aktualności