Trzeci największy dostawca oprogramowania biznesowego na świecie – przedłużył z Axians umowę lokalizacyjną. Nasza firma będzie odpowiadać za aktualizację Polskiej Lokalizacji systemów Infor LN/BAAN do lutego 2021 r.

W ramach umowy Axians przygotuje też Polską Lokalizację dla nowych wersji LN, które zostaną wydane do listopada 2020 r.

Axians aktualizuje Polską Lokalizację systemów Infor LN/BAAN już od ponad 18 lat. Nowa umowa stanowi wyraz zaufania Infor do eksperckiej wiedzy i doświadczenia Axians na polskim rynku, a także stabilną podstawę do bliższej współpracy i dalszego rozwoju obu firm.

W ramach umowy Axians przygotuje Polską Lokalizację zgodną ze standardową wersją Infor LN. Od wersji LN 10.5 (dostarczonej w 2017 r.) Polska Lokalizacja jest wbudowana w standardowe oprogramowanie, w uznaniu rosnącej roli Polski jako czołowego producenta w Europie. Umieszczenie w standardzie umożliwia organizacjom o globalnej skali działania szybkie wdrożenie Infor LN, bez konieczności wprowadzania dodatkowych kastomizacji, które zapewniłyby zgodność z lokalnymi przepisami prawa. Tym samym Axians i Infor wspierają rozwój i wdrożenia rozwiązań chmurowych, z jednolitym i zintegrowanym oprogramowaniem dla całej organizacji.

Zobacz pozostałe aktualności