Osiągnięcie statusu VMware Master Services, potwierdza, że Axians posiada najbardziej doświadczony zespół wdrożeniowy w Polsce, w obszarze projektowania i implementacji technologii VMware oraz produktów uzupełniających.

Axians- jako pierwsza firma w Polsce, osiągnęła najwyższe kompetencje wdrożeniowe w obszarze wirtualizacji Data Center! Nasza firma zdobyła międzynarodowy status VMware Master Services, przyznawany przez globalnego lidera w branży oprogramowania do wirtualizacji danych. Osiągnięcie to potwierdza, że Axians posiada  najbardziej doświadczony zespół wdrożeniowy w Polsce, w obszarze projektowania i implementacji technologii VMware oraz produktów uzupełniających.

 

Wirtualizacja jest istotnym elementem oferowanych przez Axians rozwiązań oraz ważnym obszarem specjalizacji, zarówno wdrożeniowej jak i serwisowej. Firma wykonuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania, instalacji i konfiguracji IT w oparciu o produkty Vmware. Posiada także, kilkunastoosobowy zespół serwisowy, dedykowany utrzymywaniu rozwiązań infrastrukturalnych, w którym wiedza z zakresu wirtualizacji jest jedną z kluczowych kompetencji. Axians  dysponuje  także narzędziami, niezbędnymi do przeprowadzania profesjonalnych audytów w obszarze obciążenia poszczególnych elementów infrastruktury, które dostarczają wiedzę jak stworzyć skonsolidowaną architekturę IT i wiarygodnie oszacować koszty proponowanych zmian. Rozwiązania z zakresu wirtualizacji danych oferowane przez Axians, zyskały uznanie zarówno producenta samego oprogramowania, jak i użytkowników technologii VMware w Polsce.

Tytuł VMware Master Services potwierdza, że firma Axians tworzy usługi oparte o infrastrukturę cyfrową, z dogłębnym zrozumieniem i w poszanowaniu najwyższych standardów w projektowaniu wirtualizacji Data Center.

 – Axians od lat systematycznie rozwija swoje kompetencje wdrożeniowe w najnowszej generacji rozwiązaniach IT. Tym bardziej cieszy nas fakt, iż jako pierwszy partner technologiczny w Polsce uzyskaliśmy tytuł Master Services Competency w obszarze wirtualizacji Data Center.  Wdrażając nowe narzędzia IT, zawsze dokładamy najwyższej staranności, żeby środowiska naszych klientów były bezpieczne, niezawodne, a także proste w obsłudze powdrożeniowej.  Przyznany tytuł, potwierdza,  że usługi, które świadczymy z zakresu Software Defined Data Center (SDDC) są realizowane w sposób profesjonalny oraz zgodny z najlepszymi praktykami VMware.- mówi Wojciech Gliniecki,  Infrastructure Director, Axians w Polsce.

Axians specjalizuje się także, w analizie infrastruktury informatycznej pod kątem wirtualizacji i konsolidacji zasobów, a także w projektowaniu rozwiązań zabezpieczających przed awarią środowisk wirtualnych. Firma wykonuje także usługi aktualizacji oprogramowania oraz migracje istniejących systemów fizycznych do środowisk wirtualnych.

Wśród integratorów działających na rynku polskim, Axians zatrudnia największą liczbę inżynierów wirtualizacyjnych, których umiejętności zostały potwierdzone oficjalnymi certyfikatami VMware. Zespół Axians wielokrotnie udowodnił swoje kompetencje wdrożeniowe w zakresie wirtualizacji Data Center, podczas realizacji licznych projektów dla spółek z sektora bankowo-finansowego, telekomunikacyjnego, energetycznego, przemysłowego czy administracji publicznej. Firma Axians została doceniona także, za organizuję na rynku polskim autorskich, praktycznych warsztatów z zakresu technologii VMware. Szkolenia te przyczyniły się do lepszego zrozumienia i odkrycia potencjału usług związanych z wirtualizacją i konsolidacją systemów. Pracownicy Axians posiadają szerokie kompetencje w zakresie projektowania i implementacji produktów takich jak:  VMware vSphere, VMware Horizon, VMware vSAN. VMware SRM, VMware NSX, VMware vSOM, VMware vRealize Suite, VMware vCloud Suite.

Program VMware Master Services został stworzony w celu propagowania najbardziej efektywnych wdrożeń oraz wspieraniu rozwiązań ukierunkowanych na klienta. Jest także potwierdzeniem najwyższego poziomu kompetencji technologicznych w obszarze w implementacji technologii VMware.  Partnerzy VMware mogą uzyskać kompetencje VMware Master Services w takich obszarach jak: Zarządzanie chmurą i automatyzacja, Wirtualizacja centrum danych, Pulpit i mobilność, czy  wirtualizacja sieci. Więcej na  https://www.vmware.com/master-services.html

Zobacz pozostałe aktualności