Axians uhonorowana została nagrodą za największy wzrost sprzedaży licencji SAP na terytorium General Business w 2018 r. Osiągnęliśmy też pod względem wartości sprzedanych licencji jeden z najlepszych wyników na polskim rynku.

Axians uhonorowana została nagrodą za największy wzrost sprzedaży licencji SAP na terytorium General Business w 2018 r. Integrator pod względem wartości sprzedanych  licencji osiągnął też jeden z najlepszych wyników na polskim rynku.

Axians wdraża w Polsce najlepsze światowe rozwiązania w obszarze infrastruktury sprzętowej i rozwiązań sieciowych. Świadczy także usługi z zakresu implementacji systemów do zarządzania przedsiębiorstwem oraz projektowania dedykowanych aplikacji biznesowych. W ubiegłym roku spółka pozyskała projekty informatyczne o wartości blisko 80 mln. euro. Rok 2018 r. był dla niej także udany w zakresie sprzedaży licencji SAP. Integrator pozyskał m.in. umowę na wdrożenie systemu S4/HANA oraz eWMS dla Agencji Rezerw Materiałowych. Firma może pochwalić się także innowacyjnymi projektami w obszarze zarządzania majątkiem (licencje: MRS, LAM, Work Manager oraz BW4HANA i BusinessObjects), czy Omnichannel i Retail (licencje: SAP Customer Activity Repository, S4Retail).

 

– Największy w Polsce wzrost sprzedaży licencji, to przede wszystkim zasługa kompetencji naszego zespołu i poczynionych w  ostatnich latach inwestycji w rozwój umiejętności, związanych z nowymi technologiami i aplikacjami SAPWarto podkreślić, że na nasz doskonały wynik w 2018 r. składa się przede wszystkim realizacja zawansowanych projektów informatycznych w bardzo specyficznych obszarach.  – zauważa Patryk Borzęcki, Dyrektor Handlowy ds. Rozwiązań Biznesowych, Axians.

Axians uważnie śledzi rozwój sytuacji na rynku zaawansowanych rozwiązań informatycznych i podąża w kierunku zachodzącym na nim zmian. Firma współpracuje z ponad 40 czołowymi producentami technologicznymi z różnych obszarów. Nagroda potwierdza, że integrator dysponuje doświadczonym zespołem konsultantów, którzy są gwarancją realizacji innowacyjnych projektów SAP oraz ich integracji na najwyższym poziomie.

– Jako integrator IT, koncentrujemy się na adoptowaniu nowych technologii i szybkim przekształcaniu ich w funkcjonalne narzędzia wspierające biznesPonadto współpracując z wieloma  partnerami łączymy różne kompetencje, niezbędne do kompleksowej obsługi procesów cyfrowych.– dodaje- Patryk Borzęcki.

Spółka Axians jest jednym największych, niezależnych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej. Związana z polskim rynkiem usług informatycznych od ponad 50 lat. Jest częścią międzynarodowej grupy działającej w 25 krajach na całym świecie. Do partnerów technologicznych Axians należą m.in. CISCO, DELL, Hitachi, PaloAlto, IBM, Vmware, VEEAM, Infor i SAP. Spółka posiada złoty status partnerski firmy SAP.

W 2018 r. firma Axians wyróżniona została także tytułem Partner Awards 2018 przez DELL EMC oraz Best Partner of The Year  przez ABC Data. W 2017 r. integrator otrzymał także  nagrodę Gold Partner of the 2017 w regionie CEE przyznawaną przez Hitachi Vantara.

SAP Polska uhonorował swoich Partnerów w kategoriach: Największa Sprzedaż Licencji, Największy Wzrost Sprzedaży, Największa Sprzedaż Cloud, Największa Sprzedaż Business One.

Zobacz pozostałe aktualności