Od 1 października 2020 r. wszystkich podatników VAT obowiązuje nowy Jednolity Plik Kontrolny – JPK V7. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, Axians rozbudowało swoje autorskie rozwiązanie „Kreator JPK dla SAP” o strukturę JPK V7M.

Pakiet Axians „Kreator JPK dla SAP” wraz z nową strukturą JPK V7M to rozwiązanie, które zapewnia całościową obsługę Jednolitych Plików Kontrolnych zgodnie z wymogami nałożonymi przez Ministerstwo Finansów. Rozwiązanie zaprojektowane przez zespół Axians w intuicyjny sposób pozwala na przekazanie drogą elektroniczną organom kontroli podatkowej wymaganych dokumentów w określonym terminie i formacie. Bardzo proste w obsłudze narzędzie oferuje pełną obsługę JPK_V7 w modelu generowanie – sprawdzenie – wysyłka. Aplikacja przygotowana przez zespół deweloperki Axians nie tylko gwarantuje zgodność z aktualnie istniejącymi przepisami i bezpieczeństwo przesyłanych danych, ale także dzięki specjalnie zastosowanym mechanizmom walidacyjnym minimalizuje ryzyko popełnienia błędów. Dodatkową zaletą narzędzia Axians jest łatwa i intuicyjna obsługa. W ramach usług oferowanych przez Axians klienci mają zagwarantowane również kompleksowe wsparcie aplikacyjne oraz doradztwo merytoryczne.

Aplikacja przygotowana przez zespół Axians została przetestowana i jest w pełni gotowa na wsparcie działań podatników i wysyłkę rozliczeń w nowym formacie. Z rozbudowanego o JPK V7M „Kreatora JPK dla SAP” korzysta już kilkadziesiąt firm, zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego.

Zobacz pozostałe aktualności