W produktowym portfolio Inforu pojawiła się nowa pozycja: Polish Business Extensions dla Infor LN. Jest to produkt Inforu, zaprojektowany i zaprogramowany przez Axians w standardach kodowania Infor.

Extensions to szeroki zakres wybranych rozszerzeń funkcjonalnych Infor LN, które stanowią odpowiedź na potrzeby biznesowe polskich firm-użytkowników Infor LN. Są to rozwiązania, które na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat sugerowali nam nasi Klienci, które projektowaliśmy podczas kolejnych wdrożeń LN lub które zostały wybrane na drodze głosowania podczas dorocznych polskich Konferencji Użytkowników Infor LN/BAAN. Tym samym Extensions odzwierciedlają bezpośrednio rzeczywiste potrzeby szybko rosnących firm lokalnych, dając przedsiębiorcom przewagę nad konkurencją dzięki usprawnieniu codziennych czynności. Rozwiązanie wspomaga też optymalizację pracy wielu firm międzynarodowych z oddziałami w Polsce.

Produkt jest obecnie dostępny dla wersji Infor LN 10.5 on premise; niedługo zostanie przeniesiony również do chmurowej wersji LN. Chociaż w wersji Infor LN 10.6 wiele funkcjonalności oferowanych przez Extensions zostanie przeniesionych na standardowy poziom oprogramowania LN, zostaną one zastąpione nowymi przydatnymi i konkurencyjnymi rozwiązaniami, które obecnie są opracowywane.

Wprowadzając do swojego portfolio produkt opracowany przez partnera, Infor ponownie wyraził zaufanie do roli pełnionej przez Axians na polskim rynku.

Axians ma ponad 20 lat doświadczenia we wdrażaniu Infor LN/BAAN w Polsce, ma ponad setkę firm pod opieką oraz jest wyłącznym autorem polskiej lokalizacji tych systemów.

Zobacz pozostałe aktualności