Wyróżnienie „Innovative Project” dla Axians Services Polska podczas uroczystej gali z okazji inauguracji 21. wydania rocznika „Book of Lists 2016/2017”.

W dniu 1 września br. w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie odbyła się uroczysta gala z okazji inauguracji 21. wydania rocznika „Book of Lists 2016/2017”. Podczas wydarzenia zostały wręczone certyfikaty i nagrody specjalne przyznawane przez kapitułę redakcyjną Warsaw Business Journal Group. Wśród nagrodzonych firm znalazła się Axians Services Polska, która otrzymała wyróżnienie „Innovative Project” za wdrożenie projektu „ONKO.SYS – Kompleksowa infrastruktura informatyczna dla badań nad nowotworami”.

Rocznik „Book of Lists” to prestiżowa publikacja biznesowa w formie rankingów, prezentująca najlepiej prosperujące polskie firmy z poszczególnych sektorów gospodarki. Od ponad 20 lat jest on wydawany przez redakcję Warsaw Business Journal Group, która przyznaje też nagrody najbardziej innowacyjnym przedsiębiorstwom uwzględnionym w roczniku.

Zobacz pozostałe aktualności