14-15 października w biurze Axians w Krakowie odbyła się XXXVII SAMBA – Konferencja Użytkowników Infor LN/BAAN.

Jesienno-zimowa SAMBA ma charakter dnia otwartego biura Axians, połączonego z warsztatami głównie o profilu administracyjno-technicznym. Na spotkanie zapraszamy naszych Klientów, którzy korzystają z rozwiązań Infor oraz chcą poznać nowe rozwiązania i wskazówki przydatne w codziennej pracy. Głównym celem wydarzenia jest pokazanie naszym Klientom, że współpraca z Axians poza standardowymi korzyściami z wdrożenia narzędzi IT niesie ze sobą także możliwość wymiany doświadczeń z innymi firmami na co dzień korzystającymi z systemu klasy ERP.

Tegoroczną edycję konferencji poprzedziło mniej formalne wieczorne spotkanie. Była to pierwsza okazja do rozmowy z Klientami, połączona ze zwiedzaniem wybranego ciekawego miejsca w Krakowie. Następnego dnia odbyła się sesja plenarna i warsztaty z udziałem ekspertów ze strony Axians i Inforu.

Program obejmował m.in. następujące tematy:

  • plany rozwoju Infor LN, OS i Coleman
  • rozwój polskiej lokalizacji i rozszerzeń w kontekście bieżących zmian prawnych
  • najlepsze praktyki w personalizacji Infor LN
  • technologia Extensibility
  • Infor OS w architekturze PaaS
  • integracja Infor LN z PLM SmarTeam
  • aplikacje mobilne Infor OS
  • modyfikacje Infor Factory Track

Merytoryczny program konferencji zamknął tradycyjnie najbardziej popularny punkt programu: godzina konsultanta, podczas której eksperci Axians byli do dyspozycji naszych Klientów.

W tegorocznym spotkaniu wzięło udział prawie 50 osób ze strony Klienta –( byli to reprezentanci 26 przedsiębiorstw),dwóch partnerów technologicznych Axians (Infor, Apzumi) oraz 40-osobowy zespół Segmentu Infor w Axians.

Konferencja SAMBA, która odbywa się dwa razy do roku, jest organizowana w całości przez Axians. Jej historia sięga 1997 r., kiedy to pierwsze spotkanie na Wawelu zorganizował zespół Baan Polska – firmy, która później stała się Segmentem Infor w Axians. Konferencja zebrała wtedy bardzo entuzjastyczne recenzje i na dobre zadomowiła się w kalendarzach polskich użytkowników systemów Infor. Już od ponad 20 lat prowadzi uczestników przez aktualizacje systemów do nowej wersji, przez zmiany prawne mające wpływ na oprogramowanie, przez nowe technologie i perspektywy rozwoju systemów ERP – a także przez zawiłości codziennej pracy z systemem.

Zobacz pozostałe aktualności