Podczas spotkania dla Partnerów w chorwackim Zagrzebiu, zespół Axians z Polski odebrał nagrodę SAP CEE Award for Partner Excellence za najbardziej strategiczną umowę chmurową. To wynik podpisania kontraktu  z Akademią Górniczo-Hutniczą, która jako pierwsza uczelnia w Polsce przenosi swoje procesy zarządzania do chmury.

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie została pierwszą w Polsce uczelnią wyższą, która zdecydowała się na rozpoczęcie procesu transformacji cyfrowej w kierunku chmury. W tym celu wykorzystane zostaną rozwiązania SAP, dla których licencje dostarczy Axians. Jako spółka integratorska będziemy również świadczyć usługi konsultingowe i szkoleniowe. Więcej informacji o samym projekcie znajdziecie w sekcji aktualności.

Podczas gali, która odbyła się 9 kwietnia w Zagrzebiu, wyróżniano firmy z regionu Europy Środkowej, które wspierają klientów w procesach transformacji cyfrowej opartej o rozwiązania SAP, będąc dla nich godnym zaufania doradcą i partnerem. Jak podkreślano w trakcie wydarzenia, nagrody te potwierdzają zarówno doświadczenie, jak również wysiłek włożony w dostarczanie i wdrażanie najlepszych rozwiązań dla klientów.

 

Uczestnicy spotkania w Zagrzebiu mieli okazję wysłuchać także wystąpienia  Jensa Beiera, Business Area Managera z Axians odpowiedzialnego za region Europy Środkowo-Wschodniej. Jak wskazał on w swoim przemówieniu, klienci z różnych branż coraz chętniej otwierają się na możliwości chmurowe, dostrzegając w nich potencjał do maksymalizacji zysku firmy – zarówno w chmurze prywatnej, jak i publicznej. Podkreślił on również, że Axians zamierza proaktywnie napędzać transformację w chmurze publicznej. Silne strony marki obejmują aktywne wspieranie klientów w ich transformacji cyfrowej w kierunku nowych, innowacyjnych modeli biznesowych, poprzez łączenie potencjału chmury z rozwiązaniami SAP – nie tylko z zakresu ERP.

Podczas wydarzenia dla partnerów odbyła się również debata, w której udział wzięła również Małgorzata Pozimska, Key Account Manager w Axians w Polsce. Przybliżyła ona zebranym gościom potrzeby Akademii Górniczo-Hutniczej i zwróciła uwagę na wymagania klienta, które zostały zaspokojone przez  technologię SAP.

Axians IT Services Poland reprezentuje na polskim rynku międzynarodową markę Axians, która jest obecna w 33 krajach. Axians wraz z siecią swoich blisko 750 konsultantów SAP jest jednym z kluczowych partnerów SAP w Europie. Spółki holdingu specjalizują się w konsultingu, projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań SAP z zakresu ERP, chmury, CX Suite oraz Strategy & Innovation. Mają także doświadczenie we wsparciu merytorycznym w doborze licencji i zarządzaniu kompleksowymi i złożonymi projektami wdrożeniowymi i migracyjnymi. Firmy Axians oferują również wiele zaawansowanych rozwiązań i aplikacji własnych, stanowiących uzupełnienie dla technologii SAP.

Zobacz pozostałe aktualności