Kolejny system SAP w branży utilities utrzymany przez zespół Axains. Nowy projekt obejmuje serwis aplikacyjny i wsparcie techniczne oprogramowania SAP NetWeaver 7.01 dla ponad 50 użytkowników.

Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi jest drugim co do wielkości tego typu obiektem i jednym z najnowocześniejszym w Polsce. GOŚ ŁAM oczyszcza ścieki z terenu Łodzi, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego, Nowosolnej i Ksawerowa. W ramach umowy zespół Axians przez rok dostarczać będzie niezbędne wsparcie i opiekę techniczną dla systemu SAP GOŚ ŁAM w modelu 24/7/365. Usługi utrzymaniowe obejmą płynne działanie takich komponentów SAP jak: finanse, kontroling, środki trwałe, sprzedaż, logistyka, HR oraz usługi BASIS.

Axians jest autoryzowanym partnerem firmy SAP i zapewnia dostęp do certyfikowanych specjalistów współpracujących z dostawcą oprogramowania, co znacząco usprawnia rozwiązywanie błędów i skraca czas naprawy. Firma dysponuje doświadczonym zespołem w obszarze infrastruktury oraz baz danych, które są kluczowe w przypadku awarii/akcji na pograniczu aplikacja-infrastruktura. Za zachowanie spójności systemu SAP i poprawne wprowadzenie zmian we wszystkich jego elementach odpowiada w S&T dedykowany zespół BASIS. W ramach umowy Axians zapewni użytkownikom systemu Grupowej Oczyszczalni Ścieków w Łodzi jeden punkt kontaktu w obszarze usługi. Dostęp do specjalistycznej wiedzy, narzędzi Service Desk oraz zespołu ekspertów Axians pozwoli na wygenerowanie oszczędności w obszarze sumarycznych kosztów utrzymania platformy SAP.

Axians jest wieloletnim partnerem SAP i posiada status Silver Partner. W 2021 roku Grupa po raz drugi została wyróżniona prestiżową nagrodę Partnera Roku przyznawaną przez SAP w kategorii SAP S/4HANA Cloud oraz uzyskała autoryzację RISE with S/4HANA Cloud Private Edition.

Axians gwarantuje obsługę serwisową w modelu 24/7/365. W Polsce pod naszą opieką aplikacyjną w obszarze technologii SAP pozostaje ponad 20 przedsiębiorstw. Posiadamy oficjalny status partnerski i potwierdzone kompetencje wdrożeniowe od ponad 40 firm, do których należą m.in.: Cisco, Dell, F5, Fujitsu, Hitachi, HP, IBM, Infor, McAfee, PaloAlto, SAP, SAS, VEEAM, VMware.

Zobacz pozostałe aktualności