Infor, jeden z największych dostawców systemów ERP, po raz kolejny powierzył Axians obsługę 30 swoich globalnych klientów. Kontrakt został zawarty na 12 miesięcy.

Doceniając pracę konsultantów Axinas z segmentu ERP, producent oprogramowania zdecydował o przedłużeniu na kolejny rok obsługi polskiej lokalizacji systemu Infor LN i BAAN dla swoich globalnych klientów. Zespół z Krakowa od ponad 20 lat odpowiada za monitoring zmian prawnych w Polsce oraz rozwój oprogramowania lokalizacyjnego.

W grupie 30 globalnych klientów firmy Infor, których Axians obsłuży w zakresie polskiej lokalizacji, są takie firmy jak:

  • Flextronics (producent elektroniki znajdującej się wewnątrz naszych urządzeń),
  • Cargotec (producent sprzętu przeładunkowego obsługującego kontenery do przesyłania tych urządzeń),
  • Otis (producent wind wykorzystywanych w biurach).

Firmy te użytkują zarówno najnowsze wersje systemów od Infora (LN 10.7), jak i ich starsze wersje, takie jak mający już ćwierć wieku BAAN IV, który wciąż działa sprawnie dzięki opiece serwisowej Axians.

Axians już ponad dwie dekady jest odpowiedzialne za aktualizację polskiej lokalizacji systemów Infor LN. W ubiegłym roku jeden z czołowych dostawców oprogramowania biznesowego przedłużył umowę lokalizacyjną do 2024 roku, tym samym powierzając Axians rozwój systemu w polskiej wersji oraz dostawę rozszerzeń funkcjonalnych (Polish Business Extensions). Realizacja tego projektu możliwa jest m.in. dzięki dedykowanemu zespołowi konsultacyjno-programistycznemu, który wspiera utrzymanie istniejącego rozwiązania, jego aktualizację, uruchamianie nowych funkcjonalności czy integrowanie ich z debiutującymi produktami lub usługami.

Zobacz pozostałe aktualności