Jak co roku, przedstawiciele Axians będą gościli na jesiennej edycji targów pracy. W tym roku w Warszawie na Stadionie Narodowym widzimy się 24 października. To świetna okazja, aby poznać realia pracy w branży IT, zostawić swoje CV i przy okazji wygrać aparat, smartwatch lub głośnik Bluetooth.

Jak wygląda praca w IT? Jakiego rodzaju ścieżki kariery są dostępne? Jakie kompetencje będą potrzebne? Na te i wiele innych pytań z chęcią odpowiedzą przedstawiciele Axians podczas jesiennej edycji Talent Days 2023, która odbędzie się we wtorek, 24 października w godz. 10:00-17:00.

Jak co roku, na Stadionie Narodowym pojawi się stanowisko naszej marki, na którym obecni będą pracowniczki i pracownicy, zarówno z zespołu HR, jak i działający bezpośrednio na projektach w kontakcie z klientami. Marta Chrzanowska, Monika Osińska i Agata Tauszyńska z działu personalnego z chęcią odpowiedzą na pytania związane z zatrudnieniem i trwającymi procesami rekrutacyjnymi, a także podpowiedzą, jakie kompetencje są poszukiwane w branży. Z kolei Konrad Taperek i Rafał Ławniczek, osoby mające wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami w sektorze IT, przybliżą specyfikę pracy projektowej i opowiedzą o atmosferze pracy w Axians. Chętnie porozmawiamy zarówno ze studentami, absolwentami, jak i osobami, które chcą się przebranżowić.

Na tym nie koniec. Na stoisku Axians na wszystkich odwiedzających będzie czekało „Wyzwanie Axians”. Trzy osoby, które jako pierwsze udzielą odpowiedzi na trzy proste pytania, powalczą m.in. o aparat Fujifilm Instax Mini 11, smartwatch Xiaomi Mi Band 7 czy głośnik Bluetooth ROUND BASS. Aby wziąć udział w quizie, należy zeskanować smartfonem kod QR z ulotki dostępnej na stoisku, udzielić prawidłowych odpowiedzi i polubić firmowe profile na Facebooku i LinkedInie.

Do zobaczenia na Stadionie Narodowym!

Aktualne oferty pracy w Axians znajdziesz na stronie: https://www.axians.pl/kariera/w-it/

Zobacz pozostałe aktualności