Operator Stadionu w Poznaniu spółka „Marcelin Management” Sp. z o.o. nawiązała współpracę z firmą Axians, która jako główny dystrybutor systemów Zucchetti w Polsce dostarczy sprzęt i zintegrowany system sprzedaży gastronomicznej dla obiektu.

Umowa obejmuje pełną instalację oprogramowania i urządzeń POS na pond 80 stanowiskach kasowych. W ramach kontraktu Axians odpowiada za dostawę serwerów wraz z oprogramowaniem, dostarczenie i wdrożenie licencji systemu TCPOS, instalację stanowisk kasjerskich, drukarek fiskalnych, terminali płatniczych, testy konfiguracyjne, dostosowanie oprogramowania pod specyficzne wymogi stadionu. Integrator odpowiedzialny będzie także za wsparcie pracowników stadionu po uruchomieniu nowego systemu.

Niezawodność systemu, jakość urządzeń POS, czy przepustowość sieci mają coraz większy wpływ na wypracowanie zysków przez punkty gastronomiczne. Ma to szczególne znaczenie dla punktów ulokowanych na stadionach, gdzie 90 proc. wszystkich transakcji przypada w 15 minutowej przerwie meczu. Dla obiektów sportowych kluczowe znaczenie ma odpowiedni wybór technologii, która spełnia restrykcyjne wymagania w zakresie wydajności.

TCPOS to system wspierający zarządzanie sprzedażą w zakresie rozliczeń transakcyjnych jak i magazynowo kosztowych. Oprogramowanie oparte jest na najnowszej generacji architektury informatycznej, która zapewnia działanie aplikacji nawet w przypadku braku połączenia z siecią. Rozwiązanie to pozwala także na obsługę procesów związanych z rozliczaniem organizacji imprez masowych.

Axians w Polsce posiada duże doświadczenie w zakresie wdrożeń, utrzymania i usług serwisowych systemów i urządzeń POS. Firma realizowała m.in. projekty dla sieci sklepów Auchan, restauracji Max Premium Burgers, AmRest czy McDonald’s.

Rozwiązania Zucchetti TCPOS wykorzystywane są na stadionach w całej Europie. System wspiera m.in Signal Iduna Park Dortmund (Niemcy), Stade de Suisse Bern (Szwajcaria), Ernst-Happel Vienna (Austria), Mercedes-Benz Arena Stuttgart (Austria), Allianz Stadium Turin (Włochy), Red Bull Arena Salzburg (Austria).

Zobacz pozostałe aktualności