• Centrum Informatyki Resortu Finansów
    Klient
  • październik, 2020
    data realizacji
  • F5 Networks, Platforma Big-IP
    technologie

Axians zainstalowało urządzenia i wdrożyło System Zdalnego Dostępu dla 30 tys. użytkowników. Kontraktem objęta została także realizacja szkoleń i warsztatów wdrożeniowych dla pracowników resortu finansów.

Centrum Informatyki Resortu Finansów odpowiedzialne jest za administrowanie, rozwijanie i zarządzanie dostępnością i pojemnością centralnej infrastruktury teleinformatycznej resortu finansów. We współpracy z właściwą jednostką w sprawach bezpieczeństwa i ochrony informacji wspiera także ministerstwo w obszarze przeciwdziałania cyberatakom.

Wdrożone przez Axians rozwiązanie oparte na technologii oferowanej przez firmę F5 Networks umożliwi urzędnikom resortu dostęp online do zasobów i baz danych ministerstwa bez konieczności fizycznego przebywania w jego siedzibie. Zakres współpracy objął dostawę i instalację klastra urządzeń i oprogramowania dla Systemu Zdalnego Dostępu Resortu Finansów wraz z wykonaniem i dostarczeniem projektu technicznego wdrożenia, autoryzowanymi szkoleniami, konfiguracją urządzeń oraz udzieleniem 60-miesięcznej gwarancji.

Korzyści dla klienta

  • Zbudowanie bezpiecznego środowiska pracy zdalnej,
  • Ułatwienie rządowym służbom IT udzielanie wsparcia technicznego pracownikom resortu finansów i jednostkom podległym.

Potrzebujesz więcej informacji na temat projektu?

Zostaw nam swój adres e-mail, a my prześlemy Ci więcej szczegółów.

Napisz do nas

Zobacz podobne projekty