Ponad 160 użytkowników oprogramowania Infor z 60 firm weźmie udział w organizowanej przez zespół Axians ogólnopolskiej Konferencji Użytkowników Infor LN/BAAN poświęconej optymalizacji wykorzystania systemu ERP.

Konferencja SAMBA to spotkanie przedstawicieli firm korzystających z oprogramowania Infor. Wydarzenie to od 25 lat jest organizowane przez zespół ekspertów Axians (dawniej S&T).

SAMBA jest ważnym merytorycznym wydarzeniem polskiej społeczności użytkowników systemu Infor. Zwyczajowo organizowana jest dwa razy w roku – latem i jesienią. Letnia edycja spotkania połączona jest najczęściej  z wizytą studyjną w jednym z zakładów produkcyjnych wykorzystujących system Infor LN/BAAN. Z kolei jesienna SAMBA ma bardziej kameralny charakter – na te 2 dni zapraszamy uczestników do naszego biura przy ul. Królewskiej 57 w Krakowie.

W tym roku konferencja odbędzie się w dniach 9-10 listopada. W czwartek 9 listopada rozpoczniemy od sesji plenarnej, podczas której uczestnicy będą mogli zapoznać się z m.in. planami rozwojowymi oprogramowania Infor. Tego dnia zaplanowana została także godzina konsultanta oraz wspólny spacer na Kopiec Kościuszki, gdzie odbędzie się wieczorna część wydarzenia. Podczas której wręczone zostaną  również nagrody za najciekawsze projekty wdrożeniowe z ostatnich miesięcy.

Natomiast na drugi dzień konferencji zaplanowanych jest 8 sesji warsztatowych, z których wybrane – ze względu na duże zainteresowanie uczestników – odbędą się także w formie zdalnej.

W piątek goście będą mogli wziąć udział w warsztatach omawiających m.in. kwestie związane z:

  • Nowościami funkcjonalnymi w systemie, które są zaplanowane do realizacji,
  • Ostatnio udostępnionymi nowymi rozwiązaniami,
  • Integracją z Krajowym Systemem e-Faktur,
  • Porównaniem rozwiązań do raportowania produkcji,
  • Obsługą wniosków o zmianę dla zleceń zakupu w systemie,
  • Integrowaniem systemu z aplikacjami zewnętrznymi.

Część warsztatów będzie realizowana w formie praktycznych ćwiczeń na stanowiskach komputerowych przygotowanych wcześniej dla uczestników.

Axians (dawniej S&T) współpracuje z firmą Infor od ponad 25 lat i jest kluczowym, wielokrotnie nagradzanym partnerem producenta. Zaufanie, którym obdarza nas firma Infor, przejawia się m.in. podpisywanymi umowami na aktualizację polskiej lokalizacji systemów Infor LN, zleceniem na opracowanie produktu w portfolio producenta (Polskie Rozszerzenia Biznesowe) oraz powierzaniem naszemu zespołowi wielu prac projektowych i rozwojowych dla Infor LN Cloud Edition. Cieszące się popularnością kolejne edycje SAMBY, w których biorą udział również przedstawiciele firmy Infor, pokazują nie tylko zaufanie do Axians, ale również podkreślają skuteczność i kompetencje konsultantów naszego zespołu.

Zobacz pozostałe aktualności