7-8 listopada w Warszawie odbyła się XXII Konferencja IPMA Polska, poświęcona zarządzaniu projektami i wyzwaniom, które niesie ze sobą ewolucja technologii.

7-8 listopada w Warszawie odbyła się XXII Konferencja IPMA Polska, poświęcona zarządzaniu projektami i wyzwaniom, które niesie ze sobą ewolucja technologii. Podczas spotkania firmę Axians reprezentował Przemysław Domański- Partner Sales Manager, który moderował dyskusję w bloku tematycznym poświęconym zagadnieniom „Automotive”.

Wśród prelegentów konferencji znaleźli się przedstawiciele świata biznesu, największych firm i organizacji pozarządowych z całego świata, którzy opowiedzieli o swoich doświadczeniach i odniesionych sukcesach. 350 uczestników spotkania miało okazję poznać najnowsze trendy, narzędzia i techniki w dziedzinie zarządzania projektami oraz wziąć udział w warsztatach praktycznych.

Wspieramy efektywne zarządzanie projektami

Axians promuje inicjatywy mające na celu propagowanie wiedzy na temat profesjonalnego zarządzania projektami.  Wiemy jak to jest ważne we współczesnym biznesie. Istotą naszej działalności jest pozyskiwanie i realizacja projektów IT. To właśnie wokół nich została zbudowana kultura organizacyjna naszej firmy. Do projektów dobieramy najlepsze technologie i niezbędne kompetencje z całego katalogu możliwych rozwiązań. Umiejętności, zaangażowanie i profesjonalizm naszych pracowników odgrywają kluczową rolę w działalności Axians. Bez nich nie moglibyśmy realizować projektów informatycznych w zadeklarowanym czasie i budżecie.

Nagrody w konkursie Polish Project Excellence przyznane!

Podczas wieczornej gali ogłoszono wyniki tegorocznej edycji konkursu Polish Project Excellence, w którym nagrodzono najlepiej poprowadzone w minionym roku projekty informatyczne, inwestycyjne oraz organizacyjne. Jego celem jest nagradzanie najlepszych praktyk w zarządzaniu oraz promowanie kompetencji realizujących je przedsiębiorstw. Projekty zgłoszone do Konkursu ocenia się z wykorzystaniem uznanego na świecie modelu Project Excellence. Narzędzie to umożliwia kompleksową ewaluację zarówno samego procesu zarządzania danym projektem, jak i jego szeroko rozumianych rezultatów. Srebrnym medalistą tegorocznej nagrody Project Excellence w kategorii „projekty inwestycyjne” została firma RAFAKO, wieloletni Klient Axians. Serdecznie gratulujemy.

Organizatorem corocznego wydarzenia była polska część International Project Management Association, która zajmuje się zrzeszaniem i certyfikacją kierowników projektu oraz nagradzaniem najlepiej zarządzanych projektów na drodze prestiżowego konkursu. Misją IPMA Polska jest umożliwienie wymiany doświadczeń wszystkim zainteresowanym zarządzaniem projektami, a także wspieranie w zdobywaniu kierunkowej wiedzy ludzi oraz organizacji wdrażających zarządzanie projektowe.

Zobacz pozostałe aktualności