Axians zostało partnerem OpenText World EMEA 2022 – największej na świecie konferencji poświęconej zarządzaniu informacją. To interaktywne wydarzenie będzie gościć na żywo na Allianz Arena – siedzibie klubu FC Bayern Monachium – w dniach 21-22 czerwca.

OpenText World 2022 gromadzi czołowych ekspertów w dziedzinie zarządzania informacją i  partnerów strategicznych firmy OpenText. Najważniejszym punktem wydarzenia będzie przemówienie CEO i CTO w firmie OpenText – Marka J. Barrenechea, który przedstawi spostrzeżenia w jaki sposób w stale zmieniające się zasady prowadzenia działalności gospodarczej wpływają na automatyzację,  czy zmiany w łańcuchach dostaw.

Do pana Barrenechei dołączy Christian Klein, CEO and Member of the Executive Board of SAP SE, który opowie o tym, jak dzięki wspólnym wartościom, takim jak koncentracja na kliencie, zrównoważony rozwój czy różnorodność udało się zbudować technologiczne partnerstwo pomiędzy OpenText i SAP. Rozmówcy zastanowią się również nad tym, w jaki sposób innowacje w zarządzaniu informacją oparte na chmurze już teraz wspierają największe światowe organizacje w drodze ich transformacji cyfrowych.

Podczas konferencji  Muhi Majzoub – Chief Product Officer w firmie OpenText, podzieli się także swoim spostrzeżeniami na temat kluczowych trendów w branży, które wspierają postęp w obszarze nowoczesnej pracy, cyfryzacji łańcuchów dostaw, kreowania nowych doświadczeń komunikacyjnych, budowania bezpieczniejszego świata i uwalniania kreatywności programistów.

W wydarzeniu w roli prelegenta weźmie udział również Chris Adamkowski, Head of Strategic Enterprise Sector, w Google, który opowie o wspólnie realizowanych projektach z ramach partnerstwa z firmą OpenText.

Wśród kluczowych prelegentów, którzy podzielą się swoimi pomysłami i praktycznymi doświadczeniami związanymi z wykorzystaniem technologii do zarządzania informacją w celu stymulowania rozwoju biznesu, znajdą się również:

  • Horsten Camin, Corporate Vice President, Henkel
  • Carsten Trapp, Head of Corporate Information Technology, Carl Zeiss AG
  • Angel Donchev, Vice President and Platform Tech Lead, Maersk

W programie także:

  • Fora branżowe i regionalne, które pozwolą zgłębić trendy rynkowe, wyzwania i obszary strategicznych inwestycji, które mają dziś największe znaczenie dla organizacji w regionie EMEA.
  • Interaktywne laboratoria dające możliwość nie tylko poznania najnowszych rozwiązań OpenText, ale również wniesienia wkładu w tworzenie map drogowych produktów.
  • Kursy szkoleniowe

Szczegółowa agenda konferencji OpenText World EMEA 2022 dostępna jest na www.opentextworld.com/event/

Zobacz pozostałe aktualności