W ostatnich dniach przedstawiciele Axians z Czech, Słowacji, Austrii oraz Polski uczestniczyli w specjalistycznym szkoleniu zorganizowanym w siedzibie SAP w Pradze. Wydarzenie miało na celu wymianę doświadczeń i najlepszych praktyk w zakresie sprzedaży rozwiązań SAP.

Dwudniowe szkolenie zatytułowane Vision2Value obejmowało obliczanie potencjalnych korzyści ekonomicznych z migracji do SAP S/4HANA oraz tworzenie BOM-u dla MVP (Minimal Viable Product) jako sposobu na szybkie rozpoczęcie wdrożenia.

Jednym z najważniejszych aspektów tego szkolenia była możliwość bezpośredniej wymiany doświadczeń między uczestnikami z różnych krajów. Przedstawiciele Axians z Czech, Słowacji, Austrii i Polski mieli okazję dyskutować o wyzwaniach i sukcesach związanych ze sprzedażą rozwiązań SAP oraz dzielić się strategiami i najlepszymi praktykami.

W kwietniu 2024 roku zespół Axians został nagrodzony jako jeden z najlepszych Partnerów SAP w regionie CEE. Nagroda „SAP CEE Award for Partner Excellence” została przyznana za podpisanie kontraktu z Akademią Górniczo-Hutniczą na migrację jej systemów do chmury. AGH jako pierwsza uczelnia w Polsce przenosi swoje procesy zarządzania do SAP S/4HANA – i robi to przy wsparciu Axians.

Zobacz pozostałe aktualności