Program konferencji obejmuje warsztaty, wykłady, panele dyskusyjne, indywidualne konsultacje, a także wizytę studyjną u jednego z naszych Klientów.

12-13 czerwca na Zamku w Baranowie Sandomierskim i w Stalowej Woli odbędzie się XXXVI SAMBA – Konferencja Użytkowników Infor LN/BAAN.

Konferencja, która odbywa się dwa razy do roku, jest organizowana przez Axians od 1997 r., już od ponad 20 lat razem z naszym Partnerem Technologicznym- firmą Infor, pokazujemy uczestnikom aktualizacje systemów do nowej wersji, omawiamy zmiany prawne mające wpływ na oprogramowanie systemów ERP, a także przechodzimy przez zawiłości codziennej pracy z systemem.

Program wydarzenia obejmuje warsztaty, wykłady, panele dyskusyjne, indywidualne konsultacje, a także wizytę studyjną u Partnera konferencji – użytkownika systemu Infor LM. W ubiegłych edycjach uczestnicy konferencji Axians zwiedzili w ten sposób 18 zakładów produkcyjnych takich firm, jak Grupa Kęty, Apator, Rafako czy Mesko. W tym roku naszych gości czeka wizyta w Hucie Stalowa Wola, gdzie będzie można zapoznać się z wdrożeniem Infor LN oraz BI oraz zobaczyć, jak produkuje się armatohaubice KRAB… W programie nie zabraknie też różnych atrakcji, w tym uroczystej gali, na której przyznamy Klientom nagrody za niedawno zakończone wdrożenia oraz uhonorujemy te firmy, z którymi świętujemy 20-lecie współpracy.

Partnerami tegorocznego wydarzenia są firma Infor oraz w tej edycji również Huta Stalowa Wola. Zwyczajowo w konferencji uczestniczy ok. 140 osób z ok. 40 czołowych polskich firm, głównie produkcyjnych. Są to zarówno menedżerowie, dyrektorzy, jak i specjaliści: technologowie, księgowi, logistycy, administratorzy… Na ich pytania w przerwach między oficjalnymi punktami programu odpowiada zespół naszych 30 konsultantów i ekspertów Segmentu Infor w Axians.

Nie możemy doczekać się już naszych gości!

Zobacz pozostałe aktualności