14-15 października odbędzie się XXXVII SAMBA – Konferencja Użytkowników Infor LN/BAAN.

Jesienno-zimowa SAMBA ma charakter dnia otwartego w biurze Axians na ul. Królewskiej w Krakowie, połączonego z warsztatami głównie o profilu administracyjno-technicznym. Na spotkanie zapraszamy naszych Klientów, którzy korzystają z oprogramowania Infor oraz chcą poznać nowe rozwiązania i wskazówki przydatne w codziennej pracy. Głównym celem wydarzenia jest pokazanie naszym Klientom, że współpraca z Axians poza standardowymi korzyściami z wdrożenia narzędzi IT niesie ze sobą także możliwość wymiany doświadczeń z innymi firmami na co dzień korzystającymi z systemu klasy ERP.

Tegoroczną edycję konferencji poprzedzi mniej formalne wieczorne spotkanie, połączone z możliwością zwiedzania ciekawego miejsca w Krakowie. Następnego dnia odbędzie się sesja plenarna i warsztaty z udziałem ekspertów ze strony Axians i Inforu. W programie znajdują się m.in. następujące tematy:

  • plany rozwoju Infor LN, OS i Coleman
  • rozwój polskiej lokalizacji i rozszerzeń w kontekście bieżących zmian prawnych
  • najlepsze praktyki w personalizacji Infor LN
  • technologia Extensibility
  • Infor OS w architekturze PaaS
  • integracja Infor LN z PLM SmarTeam
  • aplikacje mobilne Infor OS
  • modyfikacje Infor Factory Track

Merytoryczny program konferencji zamknie tradycyjnie najbardziej popularny punkt programu: godzina konsultanta, podczas której eksperci Axians będą do dyspozycji naszych Klientów.

Ze względu na ograniczoną pojemność krakowskiego biura na konferencji obowiązuje limit 40 gości, którzy zwyczajowo reprezentują ponad 20 firm.

Konferencja SAMBA, która odbywa się dwa razy do roku, jest organizowana w całości przez Axians. Jej historia sięga 1997 r., kiedy to pierwsze spotkanie na Wawelu zorganizował zespół Baan Polska – firmy, która później stała się Segmentem Infor w Axians. Spotkanie zebrało wtedy bardzo entuzjastyczne recenzje i na dobre zadomowiło się w kalendarzach polskich użytkowników systemów Infor. Już od ponad 20 lat nasi konsultanci oraz managerowie, a także przedstawiciele firmy Infor pomagają uczestnikom przejść przez aktualizacje systemu, zaznajomić się ze zmianami prawnymi mającymi wpływ na oprogramowanie oraz zapoznać się z nowymi technologiami i perspektywami rozwoju systemów ERP.

Zobacz pozostałe aktualności