Axians zaprasza na konferencję dla branży Utilities- PowerStorm 2018, którą współorganizujemy z firmą SAP.  Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy wystąpienie „Cyfryzacja jest już i otacza nas.”

Technologie cyfrowe mogą pomóc firmom z sektora użyteczności publicznej przewidywać, zarządzać i kontrolować coraz bardziej zdecentralizowane i złożone sieci. Wspierają także bardziej świadome decyzje i poprawiają relacje z klientami. Cyfrowa transformacja tworzy zestaw naczyń połączonych, opartych na danych, które pozwalają zarówno na tradycyjne monitorowanie kluczowych parametrów, jak i ich inteligentną i aktywną kontrolę.
Podczas konferencji w swoim wystąpieniu zasygnalizujemy jak znaleźć oszczędności w sprawnym zarządzaniu majątkiem trwałym, który jest absolutnie kluczowy w przedsiębiorstwach sieciowych. Pokażemy jakie możliwości daje wykorzystanie szerokiej gamy standardowych komponentów SAP, technologii przetwarzania w pamięci oraz integracja z mapami cyfrowymi i systemami klasy SCADA. Wszystkich przedstawicieli sektora branży Utilities zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Zobacz pozostałe aktualności