Postępująca cyfryzacja wymusza na przedsiębiorstwach szybką adaptację do nowych warunków. Macierze serii FAS Storage Arrays od NetApp to prostota, bezpieczeństwo, a co najważniejsze łatwość wdrożenia i obsługi, które w momentach transformacji doceniane są najbardziej.

Macierz seria FAS Storage Arrays to pamięć masowa wybierana i wykorzystywana przez wiele podmiotów, głównie ze względu na łatwość implementacji oraz najlepsze w swojej klasie możliwości zarządzania danymi. Jest to szybkie i skuteczne uproszczenie wszystkich operacji wykonywanych przez przedsiębiorstwo – od przechowywania i udostępniania danych, po tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych.

Funkcjonalność i elastyczność dla Twojego biznesu

Praca macierzy możliwa jest już po 10 minutach od pierwszego uruchomienia. Wraz z szybkim czasem wdrożenia, macierze serii FAS to opłacalny system, realnie zwiększający wydajność pracy. Osiągane wyniki zapewniane są przez najlepszą na rynku integrację z chmurą. Co więcej, obsługa sprawdzonych technologii takich jak deduplikacja, kompresja, kompaktowanie i thin provisioning minimalizuje poziom wykorzystywania przestrzeni dyskowej. Decydując się na macierze NetApp w swoim przedsiębiorstwie zyskujesz również elastyczność –  w przypadku rozwoju przedsiębiorstwa możesz skalować istniejącą  infrastrukturę i uzupełniać ją o kolejne elementy.

Integracja z chmurą

Łatwość wdrożenia rozwiązania NetApp serii FAS gwarantowana jest przez oprogramowania ONTAP. Umożliwia ono stworzenie chmury hybrydowej, która zapewnia ciągłość pracy większej liczbie aplikacji bez względu na lokalizację pracowników. Tworzone przez ONTAP połączenie z chmurą wpływa również na zmniejszenie kosztów, poprzez automatyczne umieszczanie w niej rzadko używanych danych. Co więcej, dane w przestrzeni Internetowej chronione są poprzez dodatkowe szyfrowanie, które w pełni zabezpiecza poufne informacje.

Model na miarę Twojego przedsiębiorstwa

SeriaFAS składa się aż z sześciu modeli. W zależności od potrzeb przedsiębiorstwa oraz jego wielkości, NetApp przygotował propozycję dla każdego. Małe i średnie przedsiębiorstwa poszukujące najprostszego wdrożenia i obsługi powinny skierować się ku modelom FAS 2720 i FAS 2750. W poszukiwaniu większej wydajności do obsługi średniej klasy wdrożeń wymagających zarówno pojemności, jak i wydajności sprawdzi się model FAS 8300. Przedsiębiorstwa wymagające dużej pojemności i wydajności dla skonsolidowanych środowisk biznesowych mogą wybrać spośród modeli FAS 8700 i FAS 9000. Dla klientów stawiających ambitne cele dotyczące wydajności aplikacji w ekonomicznym systemie NetApp przygotował model FAS 500f.

W doborze rozwiązania szytego na miarę Twojego przedsiębiorstwa pomogą nasi specjaliści z Axians. Nasz zespół pomoże Ci wybrać nie tylko odpowiedni model macierzy, ale także przygotuje plan wdrożenia, pozwalający w szybkim czasie zaimplementować i zintegrować nowe rozwiązanie z istniejącą  w Twoim przedsiębiorstwie infrastrukturą IT.

Zobacz pozostałe aktualności