Macierze hybrydowe serii NetApp® E z pamięcią flash zostały stworzone z myślą o aplikacjach używanych przed przedsiębiorstwa – zarówno małe, jak i średnie firmy. Zapewniają dużą przepustowość, szybką pamięć masową SAN oraz przede wszystkim niezawodność w działaniu.

Macierze z serii E to system, z którego korzysta już ponad milion podmiotów, ze względu na prostotę w użyciu oraz niezawodność i wydajność, które zapewniają. Są to zarówno średnie firmy, które w swojej działalności wykorzystują aplikacje do analizy danych, czy tworzenia kopii zapasowych, jak i małe przedsiębiorstwa czy zdalne biura – wymagające infrastruktury, która poradzi sobie w pracy na różnych obciążeniach.

Wiele funkcjonalności

Oprócz solidnej wydajności, seria E umożliwia elastyczne i ekonomiczne tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych w chmurze oraz oferuje nowoczesny graficzny interfejs użytkownika, oparty na przeglądarce.

Dzięki temu jest łatwa w administrowaniu, a użytkownicy zyskują szybki dostęp do danych. Od analizy dużych zbiorów danych, nadzoru systemów wideo, po wysokowydajne obliczenia (HCP) i tworzenie kopii zapasowych, czy odzyskiwanie danych – wszystko to umożliwia zastosowanie produktów serii.

W jej skład wchodzą dwa modele macierzy:

  • Model E5700 został stworzony z myślą o aplikacjach wymagających wysokiej wydajności i przepustowości oraz niezawodności klasy korporacyjnej.
  • Model E2800 został zoptymalizowany z myślą o małych przedsiębiorstwach i zdalnych biurach, które wymagają wydajności przy obciążeniu mieszanym i niezawodności dla dedykowanych aplikacji.

Korzyści dla biznesu

Macierze z serii E zostały zaprojektowane przy użyciu oprogramowania NetApp® SANtricity, aby zapewnić wiele korzyści biznesowych w szerokim zakresie obciążeń aplikacyjnych.

  • Wydajność. Z macierzami NetApp zyskasz wydajność, które spełni wszystkie wymagania, nawet najbardziej zaawansowanych, aplikacji.
  • Niezawodność. Macierze NetApp to najlepsza w swojej klasie niezawodność. Wszystko za sprawą solidnego, sprawdzonego systemu operacyjnego, uznanego na rynku za sprawność w integralności danych.
  • Intuicyjne zarządzanie. Intuicyjny i wydajny interfejs SANtricity® Storage Manager pomaga usprawnić zarządzanie.
  • Łatwość użycia. Wbudowany interfejs internetowy pozwala na zarządzanie systemem NetApp® E-Series zawsze i wszędzie.

Skorzystaj z pomocy doświadczonych konsultantów Axians, którzy pomogą dobrać rozwiązanie odpowiednie dla skali Twojego biznesu.

Zobacz pozostałe aktualności